1. Home
 2. Doktorzy
 3. Mariusz Musak

Lekarz Mariusz Musak

1726 Opinie
Mariusz Musak Mariusz Musak
 • 1726 poleceń lekarza
 • Gabinet On-line
 • Przyjmuje w: Pon, Wt, Czw, Pt, Sob, Śr
 • Niedostępny dzisiaj. Sprawdź inne terminy
 • Wystawiam recepty. Nie wystawiam zwolnień

O “Mariusz Musak”

Posiadam duże doświadczenie w udzielaniu świadczeń medycznych realizowanych za pomocą środków porozumiewania się na odległość.
Cechuje mnie empatia, życzliwość, zrozumienie i pozytywne nastawienie na potrzeby pacjenta.
Staram się promować u pacjentów zdrowe nawyki, skupiam się nie tylko na leczeniu objawów, lecz także zapobieganiu chorobom.

Moim zadaniem jest udzielenie pomocy doraźnej, wtedy gdy pacjent nie może dostać się na wizytę stacjonarną, a przeprowadzenie konsultacji zdalnej będzie dla pacjenta niosła korzyść szybszego powrotu do zdrowia.

Szanowni Państwo,
z uwagi na kierowanie się nade wszystkim Państwa bezpieczeństwa – nie wdrażam silnych leków przeciwbólowych ( m. in. opioidy, oksykodon), leków narkotycznych wystawianych na RPW, leków nasennych benzodiazepinowych (oraz każdych ich pochodnych), testosteronu (oraz pochodnych), silnych leków stosowanych m.in. w psychiatrii/ neurologii/ onkologii itp.

Nie honoruję na ww. leki jakichkolwiek zaświadczeń lekarskich – z uwagi na brak możliwości weryfikacji autentyczności takich dokumentów!

W przypadku wnioskowania o takie leki – NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską !

Opłata jest za poświęcony czas dla pacjenta!

Konsultuję tylko osoby pełnoletnie tj. po ukończeniu 18 r.ż. ! Nie konsultuję dzieci!
Nie konsultuję osób w podeszłym wieku tj. po 70 r.ż. – zalecam wizytę stacjonarną.
Nie konsultuję kobiet w ciąży – zalecam wizytę stacjonarną.
W przypadku zarejestrowania takiej wizyty – NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską ! Opłata jest za poświęcony czas dla pacjenta!

Pacjent zobowiązany jest zapoznać się z opisem usługi przed umówieniem konsultacji!

Umówienie konsultacji jest równoczesne z zaakceptowaniem powyższych warunków!

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 2 Usługi
eRecepta - konsultacja lekarska - 89 zł Opis usługi 

Podczas e-konsultacji przeprowadzonej za pomocą środków komunikowania się na odległość tj. czat/ telefon - istnieje możliwość uzyskania JEDYNIE e-Recepty
Podczas e-konsultacji przeprowadzonej za pomocą środków komunikowania się na odległość tj. czat/ telefon - wystawiam e-Receptę jedynie na lek odpłatny na 100% (brak możliwości refundacji).

Wystawiam e-Receptę na lek zawnioskowany, wybrany uprzednio przez pacjenta tylko wtedy, gdy:

- nie ma przeciwskazań medycznych
oraz
- nie jest to lek zabroniony tj. (lek psychotropowy/ odurzający, lek wystawiany na RPW, medyczna marihuana, wszelkie inne silne leki psychiatryczne)
oraz
-podane przez pacjenta dane osobowe nie budzą wątpliwości.

Wystawiam także e-Receptę doraźną na podstawie opisanych przez pacjenta aktualnych dolegliwości - dobieram wtedy odpowiedni lek, który wdrażany jest do czasu udania się przez pacjenta na wizytę stacjonarną!
Nie wdrażam silnych leków przeciwbólowych, narkotycznych, leków stosowanych w psychiatrii/ neurologii/ onkologii.

Przedłużam e-receptę na leki przyjmowane na stałe z WYJĄTKIEM (jeśli nie ma przeciwskazań medycznych oraz nie jest lekiem zabronionym (lek psychotropowy/ odurzający, lek wystawiany na RPW, medyczna marihuana, wszelkie silne leki psychiatryczne).

Z uwagi na kierowanie się nade wszystkim Państwa bezpieczeństwa - nie honoruję zaświadczeń lekarskich – z uwagi na brak możliwości weryfikacji autentyczności takich dokumentów poprzez środki komunikowania się na odległość!

W trakcie konsultacji wystawiam:
Max 3 różne leki (po max 3 opakowania) w ramach jednej wizyty - z wyjątkiem leków silnych! Każdorazowo podejmuje decyzję o dawce, ilości tabl. i opakowaniu!

NIE wystawiam e-recept na leki:

- o działaniu narkotycznym ( w tym medycznej marihuany),
- psychoaktywnych/ odurzających,
- nasennych benzodiazepinowych (oraz każdych ich pochodnych),
- testosteronu (i pochodnych),
- jakichkolwiek przeznaczonych do iniekcji (wstrzykiwań)/ infuzji.

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską ! Opłata jest za poświęcony czas dla pacjenta.

Mogę odmówić wydania każdej e-recepty w przypadku, gdy istnieją przeciwskazania lekarskie w tym zakresie (np. ciąża) bądź podejrzenia braku wiarygodności co do pacjenta lub zgłaszanych dolegliwości!

Konsultuję tylko osoby pełnoletnie tj. po ukończeniu 18 r.ż. !
Nie konsultuję osób w podeszłym wieku tj. po 70 r.ż.
NIE przysługuje zwrot środków za odmowę konsultacji ww. osób. Opłata jest za poświęcony czas dla pacjenta!

UWAGA !
Pacjent zobowiązany jest zapoznać się z opisem usługi przed umówieniem konsultacji! Umówienie konsultacji jest równoczesne z zaakceptowaniem powyższych warunków.

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Szanownie Panie,

podczas e-konsultacji przeprowadzonej za pomocą środków komunikowania się na odległość tj. czat/ telefon - wystawiam e-Receptę jedynie na lek ANTYKONCEPCYJNY odpłatny na 100% (brak możliwości refundacji).

Przedłużam tylko dotychczas stosowaną antykoncepcję (krążki, plastry, tabletki)!

Konsultacja dotyczy tylko kobiet!

NIE przysługuje zwrot środków za odmowę wystawienia e-recepty w przypadku ujawienia przeciwskazań medycznych bądź wątpliwości co do wiarygodności podanych danych osobowych, a także w przypadku, gdy na wizytę zapisze się mężczyzna.
Opłata jest za poświęcony czas dla pacjentki!

Konsultuję tylko kobiety pełnoletnie tj. po ukończeniu 18 r.ż. !
Nie konsultuję kobiet w wieku tj. po 60 r.ż. - tutaj zalecam tylko wizytę stacjonarną!
NIE przysługuje zwrot środków za odmowę konsultacji ww. osób. Opłata jest za poświęcony czas dla pacjentki!

Pacjentka zobowiązana jest zapoznać się z opisem usługi przed umówieniem konsultacji! Umówienie konsultacji jest równoczesne z zaakceptowaniem powyższych warunków.

Doświadczenie

 • Lekarz stażysta ( 2020 - 2021 ) 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie

Edukacja

 • Lekarz ( 2024 - 2024 ) Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

“Mariusz Musak” odpowiedzi lekarza

 • Cytologia 2024-02-13

  Dzień dobry, jeśli chodzi o wykonanie badania cytologicznego u dziewicy, to często lekarze odstępują od wykonania tego badania, z uwagi na możliwość uszkodzenia błony dziewiczej. Badanie polega na pobranie materiału komórkowego, w trakcie którego do pochwy wprowadza się wziernik, który może tą błonę uszkodzić. Nie mniej jednak ze względu na stan zdrowia pacjentki, czasem jest to konieczne. W trakcie wizyty proszę poinformować lekarza dermatologa o fakcie niewspółżycia i obawie o błonę dziewiczą.

 • Dzień dobry, Przed zastosowaniem antykoncepcji hormonalnej należy wykonać komplet badań laboratoryjnych tj. próby wątrobowe i lipidogram - celem łącznej oceny parametrów. Izolowany wynik podwyższonego cholesterolu nie stanowi bezwzględnego przeciwskazania do stosowania antykoncepcji hormonalnej. Należy przede wszystkim znaleźć przyczynę wysokiego cholesterolu. Wskazana jest zdrowa dieta niskotłuszczowa, umiarkowana aktywność fizyczna. Konieczna jest tutaj stacjonarna wizyta u ginekologa celem badania usg i rozważenia właściwej metody antykoncepcji.

 • Witam, jest to zależne od placówki i modelu samego aparatu rezonansu. W większości nowych sprzętów jest możliwe wykonanie rezonansu z retainerami. Należy więc umawiając się na rezonans dopytać czy w danej placówce jest taka możliwość.

 • Plamienia 2024-02-29

  Dzień dobry, plamienie między miesiączką jest możliwym działaniem niepożądanym przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej. Każde plamienie poza miesiączką wymaga stacjonarnej kontroli ginekologicznej z wykonaniem USG celem oceny endometrium. Najlepiej będzie udać się do lekarza prowadzącego po skończeniu miesiączki.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: