1. Home
 2. Internista online

Internista Online

Internista Online to dobre rozwiązanie na prywatną konsultację ogólnych problemów ze zdrowiem. Otrzymaj eReceptę i eZwolnienie L4 jednocześnie w trakcie konsultacji lekarskiej online.

Recepta nawet w 5 minut!Wypełnij formularz

Konsultacja w celu uzyskania L4 za 79 zł

Wypełniając ten formularz, szybko umówisz e-wizytę do lekarza po e-Zwolnienie!

  Wywiad medyczny - wypełnij formularz

  Dodaj kolejny NIP

  Limit znaków: 200

  Podaj swoje dane osobowe. (Twoje dane są chronione i trafią bezpośrednio do lekarza)

  Jak umówić e-wizytę z lekarzem Internistą Prywatnie

  Dzięki udostępnionym profilom lekarzy i ich usług możesz szybko i prosto umówić e-wizytę na dogodny termin

  wybierasz dogodną godzinę i rejestrujesz wizytę do lekarza

  Rejestracja

  wybierasz dogodną godzinę i rejestrujesz wizytę do lekarza

  lekarz kontaktuje się z Tobą telefonicznie lub przez CZAT

  Teleporada

  lekarz kontaktuje się z Tobą telefonicznie lub przez CZAT

  otrzymujesz teleporadę i wystawioną e-recepta i/lub L4 na e-mail i SMS

  Leczenie

  otrzymujesz teleporadę i wystawioną e-recepta i/lub L4 na e-mail i SMS

  e Recepta od Internisty

  lekarz może wydać e receptę w trakcie teleporady, podobnie jak podczas tradycyjnej konsultacji w prywatnym gabinecie. eReceptę otrzymasz na SMS.

  Konsultacje Internistyczne

  Specjalistyczne konsultacje internistyczne online na wyciągnięcie ręki. To znakomite udoskonalenie tradycyjnych prywatnych wizyt lekarskich. Wiele "błahych" problemów ze zdrowiem, można załatwić przez Internet

  internista prywatnie

  Internista po L4

  Poprzez telemedyczne narzędzia, takie jak CZAT i SMS oraz specjalny program, lekarz z łatwością wystawi Tobie potrzebne w-zwolnienie L4. Wszystko sprawnie i online.

  Wygoda konsultacji internistycznych

  Nie trać czasu na dzwonienie i czekanie w kolejkach do przychodni. Wygodnie będąc w domu kontaktuj się z internistą online bez narażania na infekcje.

  Lekarz Internista - kim jest i czym się zajmuje?

  Lekarz internista  jest specjalistą chorób wewnętrznych. Posiada dużą wiedzę z zakresu fizjologii człowieka.  Dlatego też zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem  całego organizmu człowieka, czyli chorobami wewnętrznymi. Z uwagi na to, że to do niego udają się pacjenci ze swoimi dolegliwościami zdrowotnymi, nazywa się go lekarzem pierwszego kontaktu. Internista leczy pacjentów, którzy ukończyli 18 rok życia. 

  Ze względu na to, że internista posiada całościową wiedzę w zakresie układów w organizmie człowieka, jest zdolny do szybkiego i trafnego postawienia diagnozy. Internista specjalizuje się w diagnozowaniu chorób wewnętrznych. Do niego zgłaszają się pacjenci z różnymi dolegliwościami i schorzeniami, takimi jak: chorobami układu oddechowego, układu pokarmowego, układu krążenia, układu odpornościowego, układu moczowego i tarczycy.

  internista online
  konsultacje internistyczne online

  Internista prywatnie - przygotowanie do wizyty online

  Aby prawidłowo przygotować się do prywatnej wizyty u internisty, pacjent winien dokonać pomiaru
  temperatury ciała, ciśnienia krwi i tętna. Posiadać informację na temat chorób przewlekłych, aktualnie przyjmowanych leków oraz źródeł dolegliwości.
  Do konsultacji online z internistą dobrze mieć przygotowaną dokumentację medyczną, jeśli taką posiadamy (wypisy ze szpitali, zaświadczenia od specjalistów, ksero dokumentacji POZ), oraz najbardziej aktualne wyniki badań. Powinniśmy zrobić zdjęcia i wysłać lekarzowi na czacie, najlepiej przed wizytą. Pacjent nie może ukrywać żadnych faktów dotyczących stanu zdrowia i szczerze odpowiadać na zadawane przez lekarza pytania. Dobrze zebrany wywiad lekarski pozwoli lekarzowi postawić trafną diagnozę i włączyć prawidłowe leczenie.

  Teleporady u internisty - korzyści z wizyty

  Od diagnozy lekarza internisty nawet podczas teleporady zależą dalsze losy pacjenta. To on stwierdza konieczność dalszego leczenia, udziela dokładnych i konkretnych porad, informuje chorego o rokowaniach choroby. To on pomaga pacjentowi w walce z chorobami, udzielając mu wsparcia i dobrych rad. Lekarz internista zbiera wstępny wywiad, wystawia pierwsze podejrzenia chorobowe. Do niego należy przeprowadzenie całego procesu leczenia pacjenta, poprzez profilaktykę, diagnozę, leczenie, rehabilitację oraz kontrolę stanu zdrowia. Internista to człowiek cierpliwy i otwarty na drugiego człowieka.

  Podczas teleporady z internistą można otrzymać kompleksowe wsparcie lekarza pierwszego kontaktu. Lekarz internista zdecyduje o najlepszych dla Ciebie i co najważniejsze najbezpieczniejszych dla zdrowia i życia, krokach do szybszego powrotu do zdrowia.

  internista teleporada

  Konsultacje internistyczne online – najczęstsze pytania Pacjentów

  Internista posiada olbrzymią wiedzę na temat całego organizmu. Zajmuje się leczeniem takich chorób jak:

  • choroby układu pokarmowego (biegunka, wymioty, zaparcia, zatrucia),
  • choroby układu oddechowego (grypa, COVID, przeziębienia, angina)
  • choroby serca i układu krążenia,
  • choroby układu moczowego (zapalenie pęcherza),
  • choroby układu kostno-stawowego (bóle pleców, rwa kulszowa).

  W przypadku diagnozowania i leczenia chorób w zakresie internisty, lekarz przepisuje i dawkuje leki, wystawia recepty, wypisuje zwolnienia z pracy, potrzebne do całkowitego powrotu do zdrowia.

  Internista online jest lekarzem specjalistą, który zajmuje się chorobami narządów wewnętrznych. Udziela on porad pacjentom, którzy zgłaszają różnego typu zaburzenia i choroby. Informację dotyczącą uciążliwych objawów, uzyskać można od lekarza internisty nie tylko w gabinecie ale również podczas konsultacji online.

  Aby telekonsultacja z internistą prywatnie przebiegła prawidłowo, pacjent powinien być do niej odpowiednio przygotowany, a mianowicie:

  1. przygotować komputer z kamerką i dostępem do internetu bądź telefon/smarfon,
  2. dokument tożsamości, numer PESEL i adres zamieszkania, które są niezbędne do wystawienia e-recepty, e-skierowania czy e-zwolnienia
  3. ewentualna posiadaną dokumentację medyczną, na temat aktualnej choroby

  Pacjent winien szczerze przedstawić lekarzowi swój problem i opowiedzieć o niepokojących go dolegliwościach. Lekarz internista oprócz wysłuchania informacji może zadawać dodatkowe pytania. Są one potrzebne, aby prawidłowo zdiagnozować pacjenta i zaproponować trafne leczenie.

  Podczas świadczonej usługi lekarskiej lekarz zdecyduje o konieczności wystawienia e-recepty czy też e-zwolnienia. Możesz być pewny, że jeśli Twój stan będzie wymagał leczenie i pozostania w domu, lekarz internista wyda Tobie potrzebne e-dokumenty.