1. Home
  2. Internista online

Internista Online

Internista Online to dobre rozwiązanie na prywatną konsultację ogólnych problemów ze zdrowiem. Otrzymaj eReceptę i eZwolnienie L4 jednocześnie w trakcie konsultacji lekarskiej online.

Umów e-wizytę 20% zniżki na kolejną konsultację

W podziękowaniu za korzystanie z serwisu otrzymasz kod rabatowy do wykorzystania na kolejne konsultacje online ważny 90 dni!

Jak umówić e-wizytę z lekarzem Internistą Prywatnie

Dzięki udostępnionym profilom lekarzy i ich usług możesz szybko i prosto umówić e-wizytę na dogodny termin

wybierasz dogodną godzinę i rejestrujesz wizytę do lekarza

Rejestracja

wybierasz dogodną godzinę i rejestrujesz wizytę do lekarza

lekarz kontaktuje się z Tobą telefonicznie lub przez CZAT

Teleporada

lekarz kontaktuje się z Tobą telefonicznie lub przez CZAT

otrzymujesz teleporadę i wystawioną e-recepta i/lub L4 na e-mail i SMS

Leczenie

otrzymujesz teleporadę i wystawioną e-recepta i/lub L4 na e-mail i SMS

e Recepta od Internisty

lekarz może wydać e receptę w trakcie teleporady, podobnie jak podczas tradycyjnej konsultacji w prywatnym gabinecie. eReceptę otrzymasz na SMS.

Konsultacje Internistyczne

Specjalistyczne konsultacje internistyczne online na wyciągnięcie ręki. To znakomite udoskonalenie tradycyjnych prywatnych wizyt lekarskich. Wiele "błahych" problemów ze zdrowiem, można załatwić przez Internet

internista prywatnie

Internista po L4

Poprzez telemedyczne narzędzia, takie jak CZAT i SMS oraz specjalny program, lekarz z łatwością wystawi Tobie potrzebne w-zwolnienie L4. Wszystko sprawnie i online.

Wygoda konsultacji internistycznych

Nie trać czasu na dzwonienie i czekanie w kolejkach do przychodni. Wygodnie będąc w domu kontaktuj się z internistą online bez narażania na infekcje.

Lekarz Internista - kim jest i czym się zajmuje?

Lekarz internista  jest specjalistą chorób wewnętrznych. Posiada dużą wiedzę z zakresu fizjologii człowieka.  Dlatego też zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem  całego organizmu człowieka, czyli chorobami wewnętrznymi. Z uwagi na to, że to do niego udają się pacjenci ze swoimi dolegliwościami zdrowotnymi, nazywa się go lekarzem pierwszego kontaktu. Internista leczy pacjentów, którzy ukończyli 18 rok życia. 

Ze względu na to, że internista posiada całościową wiedzę w zakresie układów w organizmie człowieka, jest zdolny do szybkiego i trafnego postawienia diagnozy. Internista specjalizuje się w diagnozowaniu chorób wewnętrznych. Do niego zgłaszają się pacjenci z różnymi dolegliwościami i schorzeniami, takimi jak: chorobami układu oddechowego, układu pokarmowego, układu krążenia, układu odpornościowego, układu moczowego i tarczycy.

internista online
konsultacje internistyczne online

Internista prywatnie - przygotowanie do wizyty online

Aby prawidłowo przygotować się do prywatnej wizyty u internisty, pacjent winien dokonać pomiaru
temperatury ciała, ciśnienia krwi i tętna. Posiadać informację na temat chorób przewlekłych, aktualnie przyjmowanych leków oraz źródeł dolegliwości.
Do konsultacji online z internistą dobrze mieć przygotowaną dokumentację medyczną, jeśli taką posiadamy (wypisy ze szpitali, zaświadczenia od specjalistów, ksero dokumentacji POZ), oraz najbardziej aktualne wyniki badań. Powinniśmy zrobić zdjęcia i wysłać lekarzowi na czacie, najlepiej przed wizytą. Pacjent nie może ukrywać żadnych faktów dotyczących stanu zdrowia i szczerze odpowiadać na zadawane przez lekarza pytania. Dobrze zebrany wywiad lekarski pozwoli lekarzowi postawić trafną diagnozę i włączyć prawidłowe leczenie.

Teleporady u internisty - korzyści z wizyty

Od diagnozy lekarza internisty nawet podczas teleporady zależą dalsze losy pacjenta. To on stwierdza konieczność dalszego leczenia, udziela dokładnych i konkretnych porad, informuje chorego o rokowaniach choroby. To on pomaga pacjentowi w walce z chorobami, udzielając mu wsparcia i dobrych rad. Lekarz internista zbiera wstępny wywiad, wystawia pierwsze podejrzenia chorobowe. Do niego należy przeprowadzenie całego procesu leczenia pacjenta, poprzez profilaktykę, diagnozę, leczenie, rehabilitację oraz kontrolę stanu zdrowia. Internista to człowiek cierpliwy i otwarty na drugiego człowieka.

Podczas teleporady z internistą można otrzymać kompleksowe wsparcie lekarza pierwszego kontaktu. Lekarz internista zdecyduje o najlepszych dla Ciebie i co najważniejsze najbezpieczniejszych dla zdrowia i życia, krokach do szybszego powrotu do zdrowia.

internista teleporada

Konsultacje internistyczne online – najczęstsze pytania Pacjentów

Internista posiada olbrzymią wiedzę na temat całego organizmu. Zajmuje się leczeniem takich chorób jak:

  • choroby układu pokarmowego (biegunka, wymioty, zaparcia, zatrucia),
  • choroby układu oddechowego (grypa, COVID, przeziębienia, angina)
  • choroby serca i układu krążenia,
  • choroby układu moczowego (zapalenie pęcherza),
  • choroby układu kostno-stawowego (bóle pleców, rwa kulszowa).

W przypadku diagnozowania i leczenia chorób w zakresie internisty, lekarz przepisuje i dawkuje leki, wystawia recepty, wypisuje zwolnienia z pracy, potrzebne do całkowitego powrotu do zdrowia.

Internista online jest lekarzem specjalistą, który zajmuje się chorobami narządów wewnętrznych. Udziela on porad pacjentom, którzy zgłaszają różnego typu zaburzenia i choroby. Informację dotyczącą uciążliwych objawów, uzyskać można od lekarza internisty nie tylko w gabinecie ale również podczas konsultacji online.

Aby telekonsultacja z internistą prywatnie przebiegła prawidłowo, pacjent powinien być do niej odpowiednio przygotowany, a mianowicie:

  1. przygotować komputer z kamerką i dostępem do internetu bądź telefon/smarfon,
  2. dokument tożsamości, numer PESEL i adres zamieszkania, które są niezbędne do wystawienia e-recepty, e-skierowania czy e-zwolnienia
  3. ewentualna posiadaną dokumentację medyczną, na temat aktualnej choroby

Pacjent winien szczerze przedstawić lekarzowi swój problem i opowiedzieć o niepokojących go dolegliwościach. Lekarz internista oprócz wysłuchania informacji może zadawać dodatkowe pytania. Są one potrzebne, aby prawidłowo zdiagnozować pacjenta i zaproponować trafne leczenie.

Podczas świadczonej usługi lekarskiej lekarz zdecyduje o konieczności wystawienia e-recepty czy też e-zwolnienia. Możesz być pewny, że jeśli Twój stan będzie wymagał leczenie i pozostania w domu, lekarz internista wyda Tobie potrzebne e-dokumenty.

[]