1. Home
 2. Doktorzy
 3. Łukasz Trzeciak

O “Łukasz Trzeciak”

Lekarz rodzinny Łukasz Trzeciak

Lekarz w trakcie Specjalizacji z Medycyny Rodzinnej z doświadczeniem w pracy w POZ oraz w udzielaniu konsultacji w formie teleporad. Ponadto odbyłem zagraniczny trzyletni staż zawodowy w USA, gdzie poszerzałem swoje umiejętności w kontaktach z pacjentami anglojęzycznymi w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy stawiam nacisk na wzorową komunikację oraz fachowe podejście na linii lekarz-pacjent. English-speaking patients are welcome.

Oferowane usługi

Lekarz ogólny
Lekarz ogólny 7 Usługi
Przedłużenie leków stałych 69 zł

Dla kontynuacji leczenia przewlekłego ( w tym leki odurzające, psychotropowe - przedłużenie max na 1 miesiąc ) lub dla refundacji, konieczne będzie przedstawienie aktualnego zaświadczenia/dokumentacji medycznej ( do 6 miesięcy wstecz) od lekarza specjalisty o postawionym rozpoznaniu i zaleconym leczeniu.

Konsultacja z ew. e-Receptą 79 zł

Konsultacja z możliwością wystawienia e-Recepty.
Dla kontynuacji leczenia przewlekłego ( w tym leki odurzające, psychotropowe - przedłużenie max na 1 miesiąc ) lub dla refundacji, konieczne będzie przedstawienie aktualnego zaświadczenia/dokumentacji medycznej ( do 6 miesięcy wstecz) od lekarza specjalisty o postawionym rozpoznaniu i zaleconym leczeniu.

Konsultacja z ew. e-Zwolnieniem 89 zł
Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta 69 zł
Consultation for Foreigners 109 zł

During the medical consultation, the Patient may receive professional medical advice, e-prescription, sick leave from work and e-referral.

Konsultacja wyników badań 89 zł

Wyniki badań laboratoryjnych - przed rozpoczęciem konsultacji proszę o załączenie pliku/zdjęcia wyników badań. Przydatna również będzie informacja o ostatnich dolegliwościach, chorobach przewlekłych oraz przyjmowanych lekach.

Konsultacja lekarza ogólnego online 99 zł

Podczas konsultacji możliwe jest wystawienie e-Recepty oraz e-Zwolnienia (e-ZLA)

Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny 1 Usługi
Konsultacja lekarza rodzinnego online 109 zł

Podczas konsultacji możliwe wystawienie eRecepty oraz eZwolnienia (e-ZLA)

Edukacja

 • Lekarz Rodzinny

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz Rodzinny
 • Lekarz ogólny

Członkostwa

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce

“Łukasz Trzeciak” odpowiedzi lekarza

 • Witam, bóle mięśniowe jak i inne objawy np. : osłabienie, gorączka, dreszcze,bóle głowy mogą towarzyszyć przebytemu szczepieniu p-COVID i najczęściej ustępują w przeciągu kilku dni. Jeśli utrzymywałyby się one jednak przez dłuższy okres, należy skonsultować się z lekarzem w celu podjęcia dalszej diagnostyki i leczenia. pozdrawiam

 • Zgrubienie na sutku 2021-08-25

  Witam, przyczyną opisanego problemu może być ginekomastia - powiększenie sutka, obustronne lub jednostronne, do którego dochodzi na skutek rozrostu tkanki gruczołowej, tłuszczowej i włóknistej, które wchodzą w skład gruczołu sutkowego. W okresie dojrzewania płciowego może występować ginekomastia fizjologiczna, która nie wymaga w ogóle leczenia i z czasem ustępuje samoistnie. Można wyróżnić również ginekomastię patologiczną oraz idiopatyczną. Niezależnie od rodzaju, należy skonsultować się z lekarzem, który zbada gruczoły sutkowe i zaleci dalsze postępowanie.

 • Witam. W celu dobrania najwłaściwszego leczenia należy skonsultować się z lekarzem, który po zebraniu wywiadu, zaproponuje odpowiedni lek, omówi jego przeciwskazania i potencjalne skutki uboczne .

 • Hello. Fatigue and tiredness can be caused by many medical conditions. Online consultation should be enough to start with. After taking medical history we will be able to indicate the proper way of diagnosing the problem. Previous medical documentation and lab test will also be helpful.

 • Witam. Lek Neosine nie wpływa na skuteczność antykoncepcji Vines, dlatego też nie ma potrzeby stosowania dodatkowej formy antykoncepcji. pozdrawiam

 • Guz koło ucha 2021-09-21

  Witam. Wspomniany guzek to najprawdopodobniej powiększony węzeł chłonny związany z przewlekłą chorobą alergiczną. Jeśli od dłuższego czasu się nie powiększa nie powinien stanowić powodu do obaw. W sytuacji gdyby powiększył się lub stał się bolesny w dotyku, proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu/rodzinnym.

 • Kaszel z flegmą 2021-09-23

  WItam. W przypadku braku poprawy po leczeniu Flegaminą, można zastosować inny lek o działaniu mukolitycznym/wykrztuśnym. Lekarz podczas wizyty online może przepisać odpowiednie leczenie. Pozdrawiam

 • Witam, w opisanej sytuacji bardziej prawdopodobna przyczyną mogło być zatrucie pokarmowe jednak nadwrażliwości pokarmowej związanej z brakiem przyjmowania tłuszczów zwierzęcych też nie można wykluczyć. pozdrawiam

 • Witam. Pleśniawki u dzieci to wykwity będące efektem infekcji grzybiczej. Najczęstszym patogenem jest drożdżak Candida albicans. Wymagają one włączenia leczenia przeciwgrzybiczego. Przyczyną powstawania pleśniawek może być np doustny kontakt dziecka z różnymi zainfekowanymi przedmiotami , wkładanie brudnych rączek do buzi, obniżona odpornośc organizmu, czy stan po antybiotykoterapii. pozdrawiam

 • Witam. W opisanym przypadku charakter dolegliwości wskazuje bardziej na reakcję alergiczną ,najprawdopodobniej związaną z alergenem znajdującym się w mieszkaniu/ domu. W tej sytuacji włączenie leku antyhistaminowego pozwoli rozpoznać/wykluczyć poszczególny rodzaj kataru.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: