1. Home
 2. Doktorzy
 3. Łukasz Trzeciak

O “Łukasz Trzeciak”

Lekarz w trakcie Specjalizacji z Medycyny Rodzinnej z doświadczeniem w pracy w POZ oraz w udzielaniu konsultacji w formie teleporad. Ponadto odbyłem zagraniczny trzyletni staż zawodowy w USA, gdzie poszerzałem swoje umiejętności w kontaktach z pacjentami anglojęzycznymi w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy stawiam nacisk na wzorową komunikację oraz fachowe podejście na linii lekarz-pacjent.

English-speaking patients are welcome.

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 6 Usługi
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

W trakcie konsultacji lekarskiej online istnieje możliwość otrzymaniaeRecepty oraz eZwolnienia jednocześnie, a także omówienia wyników badań

eRecepta - wystawienie/przedłużenie - 69 zł Opis usługi 

W trakcie usługi wydawana jest eRecepta na zgłaszane leki po przeprowadzeniu wywiadu poprzez czat lub telefonicznie

1. Po rejestracji e-wizyty należy odebrać e-mail z linkiem do wizyty online i przesłać na czacie swój PESEL i adres zamieszkania.
2. Na czacie można przesłać dokumentację medyczną, w celu uzyskania refundacji na leki stałe.
3. eRecepta przesłana jest w formie SMS oraz na e-mail po zakończeniu wizyty.

*Nie przedłużam leków psychotropowych, nasennych ani silnych leków przeciwbólowych i narkotycznych

*Dla celów refundacji leków wymagana jest dokumentacja medyczna wysłana na czat, potwierdzająca rozpoznanie choroby i zalecone przez specjalistę leczenie.

*Zapis na wizytę w przypadku nieuwzględnienia tych informacji NIE uprawnia do zwrotu opłaty za konsultację.

W ramach konsultacji istnieje możliwość uzyskania eRecepty, eZwolnienia oraz jeśli jest taka potrzeba skierowania na test PCR w kierunku SarsCov2 - COVID-19.

Tabletka "dzień po" - e-Recepta(CHAT) - 59 zł Opis usługi 

Krótka konsultacja po eReceptę odbywa się na czacie. Link do czatu otrzymasz na e-mail. Wyślij na czacie PESEL i adres zamieszkania - przyspieszy to otrzymanie eRecepty

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Przedłużenie eRecepty na tabletki antykoncepcyjne stosowane już wcześniej.

Consultation for Foreigners - 99 zł
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny

Edukacja

 • Lekarz Rodzinny

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz Rodzinny
 • Lekarz ogólny

Członkostwa

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce

“Łukasz Trzeciak” odpowiedzi lekarza

 • Zgrubienie na sutku 2021-08-25

  Witam, przyczyną opisanego problemu może być ginekomastia - powiększenie sutka, obustronne lub jednostronne, do którego dochodzi na skutek rozrostu tkanki gruczołowej, tłuszczowej i włóknistej, które wchodzą w skład gruczołu sutkowego. W okresie dojrzewania płciowego może występować ginekomastia fizjologiczna, która nie wymaga w ogóle leczenia i z czasem ustępuje samoistnie. Można wyróżnić również ginekomastię patologiczną oraz idiopatyczną. Niezależnie od rodzaju, należy skonsultować się z lekarzem, który zbada gruczoły sutkowe i zaleci dalsze postępowanie.

 • Witam. W celu dobrania najwłaściwszego leczenia należy skonsultować się z lekarzem, który po zebraniu wywiadu, zaproponuje odpowiedni lek, omówi jego przeciwskazania i potencjalne skutki uboczne .

 • Hello. Fatigue and tiredness can be caused by many medical conditions. Online consultation should be enough to start with. After taking medical history we will be able to indicate the proper way of diagnosing the problem. Previous medical documentation and lab test will also be helpful.

 • Witam. Lek Neosine nie wpływa na skuteczność antykoncepcji Vines, dlatego też nie ma potrzeby stosowania dodatkowej formy antykoncepcji. pozdrawiam

 • Guz koło ucha 2021-09-21

  Witam. Wspomniany guzek to najprawdopodobniej powiększony węzeł chłonny związany z przewlekłą chorobą alergiczną. Jeśli od dłuższego czasu się nie powiększa nie powinien stanowić powodu do obaw. W sytuacji gdyby powiększył się lub stał się bolesny w dotyku, proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu/rodzinnym.

 • Kaszel z flegmą 2021-09-23

  WItam. W przypadku braku poprawy po leczeniu Flegaminą, można zastosować inny lek o działaniu mukolitycznym/wykrztuśnym. Lekarz podczas wizyty online może przepisać odpowiednie leczenie. Pozdrawiam

 • Witam, w opisanej sytuacji bardziej prawdopodobna przyczyną mogło być zatrucie pokarmowe jednak nadwrażliwości pokarmowej związanej z brakiem przyjmowania tłuszczów zwierzęcych też nie można wykluczyć. pozdrawiam

 • Witam. Pleśniawki u dzieci to wykwity będące efektem infekcji grzybiczej. Najczęstszym patogenem jest drożdżak Candida albicans. Wymagają one włączenia leczenia przeciwgrzybiczego. Przyczyną powstawania pleśniawek może być np doustny kontakt dziecka z różnymi zainfekowanymi przedmiotami , wkładanie brudnych rączek do buzi, obniżona odpornośc organizmu, czy stan po antybiotykoterapii. pozdrawiam

 • Witam. W opisanym przypadku charakter dolegliwości wskazuje bardziej na reakcję alergiczną ,najprawdopodobniej związaną z alergenem znajdującym się w mieszkaniu/ domu. W tej sytuacji włączenie leku antyhistaminowego pozwoli rozpoznać/wykluczyć poszczególny rodzaj kataru.

 • Witam. Taka sytuacja może występować, gdy mamy doczynienia z przerostem migdałków podniebiennych, często może dotyczyć to tylko jednego migdała. Jednocześnie Jednocześnie z innych przyczyn można wymienić infekcje bakteryjne (także bakteriami atypowymi), grzybicze, gruźlicę czy kiłę.Warto skonsultować się z lekarzem, który pomoże wykluczyć potencjalne przyczyny i zdiagnozować problem.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil:
[]