1. Home
 2. Doktorzy
 3. Łukasz Tararuj

O “Łukasz Tararuj”

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2013 roku.
Obecnie ukończyłem szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie urologii.
Prowadzę konsultacje z zakresu urologii w prywatnym gabinecie pod własną marką LUNATAR-MED.
Dodatkowo udzielam świadczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym , gdzie zajmuję się pacjentami w stanach nagłych.
W swoim dorobku zawodowym posiadam doświadczenie w pracy w podstawowej opiece zdrowotnej, jako lekarz pierwszego kontaktu oraz w nocnej i świątecznej opiece medycznej.

Na codzień w pracy kieruje się empatią, zrozumieniem i równością wobec pacjentów.

Gabinet On-line
Zarejestrowany pod praktyką:

LUNATAR-MED Łukasz Tararuj
ul. Pogodna 4c/28
Białystok 15-354

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 6 Usługi
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

W ramach konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia (e-ZLA) oraz e-recepty jednocześnie, a także omówienia wyników badań.

W przypadku leków narkotycznych, nasennych, psychoaktywnych zażywanych przewlekle wymagane jest zaświadczenie od lekarza psychiatry o rozpoznaniu oraz leczeniu - wystawione maksymalnie do 6 miesięcy wcześniej.

eRecepta - wystawienie/przedłużenie - 69 zł Opis usługi 

Podczas tej wizyty poprzez czat lub rozmowę telefoniczną przeprowadzany jest wywiad. W przypadku zasadności wystawiana jest eRecepta.

W przypadku leków narkotycznych, nasennych, psychoaktywnych zażywanych przewlekle wymagane jest zaświadczenie od lekarza psychiatry o rozpoznaniu oraz leczeniu - wystawione maksymalnie do 6 miesięcy wcześniej.

Podejrzenie COVID-19 - konsultacja + test PCR - 99 zł Opis usługi 

Podczas tej wizyty poprzez czat lub rozmowę telefoniczną przeprowadzany jest wywiad. Jeśli jest potrzeba wystawiana jest eRecepta lub/oraz zlecenie testu PCR w kierunku COVID19.

Tabletka "dzień po" - e-Recepta(CHAT) - 59 zł Opis usługi 

Podczas tej wizyty można uzyskać eRepeptę na antykoncepcję awaryjną.
Krótka konsultacja odbywa się na czacie.

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Przedłużenie eRecepty na tabletki antykoncepcyjne stosowane już wcześniej.

Consultation for Foreigners - 109 zł
Urolog
Urolog 1 Usługi
Konsultacja urologiczna online - 129 zł

Doświadczenie

 • lekarz ( 2015 - Teraz ) Klinika Urologii - Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku
 • lekarz SOR ( 2017 - Teraz ) Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital Wojewódzki Białystok

Edukacja

 • lekarz ( 2007 - 2013 ) Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

“Łukasz Tararuj” odpowiedzi lekarza

 • Dzień dobry. Jak najbardziej wskazana jest dalsza diagnostyka - badanie USG moszny, bez którego nie da się stwierdzić z czym mamy do czynienia. Tego typu zmian nie powinno nigdy się lekceważyć. Co prawda najczęściej mogą to być sprawy łagodne - torbiele powrózka nasiennego czy najądrza - jednak trzeba to jak najszybciej potwierdzić w badaniu obrazowym - z wyboru USG, żeby wykluczyć procesy nowotworowe. O wszystkim powinien poinformować Pan rodzica i wraz z nim zgłosić się do swojego pediatry, który zleci odpowiednie badanie, ewentualnie zgłosić się do urologa dziecięcego.

 • Dzień dobry. Opis który Pani przedstawiła nie do końca pasuje do przebiegu ospy, tym bardzie po raz drugi. Co prawda przebieg i nasilenie tej infekcji może różnić się u każdej osoby, jednak pewne cechy pozostają wspólne - w tym rozwój i ewolucja zmian skórnych. Samo przechorowanie ospy po raz drugi jest możliwe, jednak jest to sytuacja niezmiernie rzadka. Z racji na nieustępowanie zmian powinna się Pani wraz z dzieckiem ponownie zgłosić do swojego pediatry, żeby zweryfikować ponownie rozpoznanie i ewentualnie zastosować inne leczenie.

 • Dzień dobry. Z tego co Pani opisuje nieprawidłowa reakcja na kwas hialuronowy jest mało prawdopodobna, jednak żeby to całkowicie wykluczyć powinna się Pani zgłosić o osoby wykonującej zabieg, celem oceny miejscowej.

 • Guz esicy 2021-10-24

  Dzień dobry. O metodzie dalszego leczenia oraz diagnostyki powinien skontaktować się z prowadzącym Pana onkologiem oraz chirurgiem.

 • Dzień dobry. Podejrzenie pękniętej, sperforowanej błony bębenkowej jest przeciwskazaniem do stosowania baloników do wyrównywania ciśnienia w uchu środkowym.

 • Dzień dobry. Powinna Pani powtórzyć te badanie celem wykluczenia wyniku fałszywie ujemnego oraz skonsultować się z prowadzącym ginekologiem.

 • Dzień dobry. Zespół ucisku pnia trzewnego nie jest wymieniany jako przyczyna OZT. Zwykle jest to choroba przebiegająca bezobjawowo i nie wymaga interwencji. W przypadku przebiegu objawowego - np bóle brzucha krótko po posiłku, spadek masy ciała wymagane jest leczenie zabiegowe. Sugeruję konsultację chirurgiczną.

 • Dzień dobry. Objawy jakie Pan opisuje są jednymi z wielu jakie można obserwować po przebyciu infekcji COVID, szczególnie zwiększona męczliwość. Zwykle utrzymują się do kilku dni - tygodni. Gdyby objawy narastały - pojawiły się nowe należy skontaktować się z lekarzem.

 • Dzień dobry. Przed każdorazowym włączeniem leków antykoncepcyjnych, jeśli była dłuższa przerwa w ich stosowaniu powinna się Pani skonsultować z ginekologiem.

 • Dzień dobry. Z dostępnych informacji nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania oleju rydzowego. Oczywiście może Pan skonsultować się także w tej sprawie ze swoim kardiologiem.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: