1. Home
 2. Doktorzy
 3. Łukasz Tararuj

O “Łukasz Tararuj”

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2013 roku.
Obecnie ukończyłem szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie urologii.
Prowadzę konsultacje z zakresu urologii w prywatnym gabinecie pod własną marką LUNATAR-MED.
Dodatkowo udzielam świadczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym , gdzie zajmuję się pacjentami w stanach nagłych.
W swoim dorobku zawodowym posiadam doświadczenie w pracy w podstawowej opiece zdrowotnej, jako lekarz pierwszego kontaktu oraz w nocnej i świątecznej opiece medycznej.

Na codzień w pracy kieruje się empatią, zrozumieniem i równością wobec pacjentów.

Gabinet On-line
Zarejestrowany pod praktyką:

LUNATAR-MED Łukasz Tararuj
ul. Pogodna 4c/28
Białystok 15-354

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 3 Usługi
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

W ramach konsultacji istnieje możliwość otrzymania e-Zwolnienia (e-ZLA) oraz e-recepty jednocześnie, a także omówienia wyników badań.

*Nie wystawiam recept na leki psychotropowe, nasenne ani silne leki przeciwbólowe i narkotyczne w tym medyczną marihuanę czy leki typu Medikinet.
*Nie wystawiam e-Zwolnień po ustaniu zatrudnienia.
*Nie wystawiam zaświadczeń o stanie zdrowia jako kwalifikacja do turnusów, zawodów, szkoły itp oraz zaświadczeń o długotrwałym - powyżej 7 dni zwolnieniu z zajęć lekcyjnych/akademickich.
*Konsultacja nie służy do udzielania porad z zakresu urologii - np kamica moczowa, kolka nerkowa, rozrost gruczołu krokowego, bóle jąder czy inne stany zapalne czy choroby w układzie moczowo-płciowym - w tym celu należy wybrać konsultację urologiczną.

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Przedłużenie eRecepty na tabletki antykoncepcyjne stosowane już wcześniej.

*Konsultacja ta służy do wystawienia recepty na wyłącznie leki antykoncepcyjne - żadne inne nie będą wystawiane.
*Nie wystawiam e-Zwolnień po ustaniu zatrudnienia.

eRecepta - konsultacja lekarska - 69 zł Opis usługi 

Podczas tej wizyty poprzez czat lub rozmowę telefoniczną przeprowadzany jest wywiad.
W przypadku zasadności wystawiana jest eRecepta.

*Nie wystawiam oraz nie przedłużam recept na leki psychotropowe, nasenne ani silne leki przeciwbólowe i narkotyczne
*Leczenie wystawiane jest na maksymalnie miesięczną kurację

Urolog
Urolog 1 Usługi
Konsultacja urologiczna online - 179 zł

Doświadczenie

 • lekarz ( 2015 - 2021 ) Klinika Urologii - Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku
 • lekarz SOR ( 2017 - Teraz ) Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital Wojewódzki Białystok

Edukacja

 • lekarz ( 2007 - 2013 ) Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

“Łukasz Tararuj” odpowiedzi lekarza

 • Dzień dobry. Leczenie przedwczesnego wytrysku za pomocą leków SSRI - zarówno tych krótko jak i długo działajacych jest leczeniem objawowym - stąd też może być potrzeba ich stosowania przewlekle. Bezpieczeństwo stosowania leczenia zależy od rodzaju leku, jego dawki a także od stanu pacjenta - temat ten można omówić podczas konsultacji urologicznej.

 • Dzień dobry. Sama wilgotność skóry okolicy krocza może mieć różną etiologię - od nadreaktywnośi gruczołów potowych do miejscowych stanów zapalnych. Wymagane jest zebranie dokładniejszego wywiadu oraz ocena miejscowa.

 • Dzień dobry. Pomiędzy wskazanymi przez Panią lekami nie ma opisywanych interakcji, dlatego nie ma przeciwskazań do ich jednoczasowego stosowania.

 • Dzień dobry. Proponuję udać się do psychiatry - tylko on może wydać Pani opinię o chorobie i jej ewentualnym leczeniu.

 • Stulejka 2022-01-10

  Dzień dobry. Stulejka to zwężenie napletka utrudniające lub całkowicie uniemożliwiające jego zsunięcie z żołędzi. Opisywany przez Pana przypadek raczej nie spełnia tego kryterium. Jeśli chodzi o trudności w stosunkach są one subiektywne i zależą od Pana samego a także od partnerki/partnera. Całkowicie nasunięta żołądź podczas stosunku może osłabiać odczucia. Proponuję udanie się do urologa celem dalszej oceny.

 • Złogi miedniczkowe 2022-01-08

  Dzień dobry. Tomografia jest dokładniejszym badaniem w przypadku kamicy moczowej - bardziej obiektywnym, więc jeśli nie ma w nim złogów w nerkach - najprawdopodobniej rzeczywiście nerki są bezkamicze. Istnieje grupa złogów niewidoczna w TK - jednak są bardzo rzadkie przypadki. Obecność złogu w moczowodzie wiąże się zwykle z objawami kolki nerkowej - bólami okolicy lędźwiowej, parciem na mocz, częstomoczem. Proponuję zgłosić się z badaniem TK do urologa.

 • Obita miesiączka 2022-02-23

  Dzień dobry. Aktywne, nietypowe krwawienie z dróg rodnych powinno być ocenione przez ginekologa, dlatego proponuję niezwłocznie się udać na konsultację. Plavix może wpływać na bardziej obfite krwawienie.

 • Dzień dobry. W kremie Emla również znajduje się lidokaina, więc nie będzie zaburzać działania znieczulenia nasiękowego. Może Pan zastosować taki krem przed zabiegiem.

 • Ból żeber 2022-02-23

  Dzień dobry. Przyczyn takich dolegliwości może być kilka - neuralgia międzyżebrowa, nerwoból czy taż naciągnięcie mięśni, a także urazy. Celem dalszej oceny proponuję konsultację z lekarzem.

 • Inhalację 2022-02-23

  Dzień dobry. Niestety u tak małego dziecka odpowiedz na Pani pytanie nie jest możliwa na podstawie samego opisu. Proponuję udać się do pediatry celem zbadania dziecka.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: