1. Home
  2. Forum Zdrowia
  3. Wstydzę się dziewczyn

Data dodania:

Mam 17at i jestem dziewczyną, a niewyobrazalnie, wstydzę się innych dziewczyn (albo boję, sama nie wiem) . Mam problem z zwykła rozmową , albo jakimkolwiek fizycznym. Jestem bardzo przewrażliwiona tym co sobie o mnie pomyślą, albo że będą mnie oceniać, czy nawet wyśmieją mnie. (Kiedyś niestety doświadczyłam tego w dzieciństwie) Mam tak tylko do dziewczyn, bo widzę w nich potencjalne „zagrożenie” że mogą mnie oceniać, a u chłopaków nie.
Do chłopaków jestem bardzo otwarta, i nigdy nie stresowała mnie rozmowa z nimi, czy ich obecność.( W ich towarzystwie zawsze czułam się swobodnie, bez żadnego skrępowania.)
Przykładowa sytuacja;
Tydzień temu byłam u fryzjera na farbowaniu włosów, i trafiła mi się niestety kobieta, bo staram się chodzić do mężczyzn, ale nie było terminu.
Przez te 2 godziny mdlałam już na tym fotelu, serce strasznie mi waliło i miałam duszności przez kontakt fizyczny, gdy dotykała moich włosów i była jak dla mnie „zbyt blisko”. Z resztą sama rozmowa już mnie stresowała. Jeszcze na dodatek ta fryzjerka bardzo podobała mi się z wyglądu.- Z tym też mam problem, bo bardzo podobają mi się inne dziewczyny
(i często się w nich zauroczam) ale nie mogłabym być z nimi w związku, więc nie jestem lesbijką.
Wiem, że normalna to ja nie jestem, ale jak mam normalnie funkcjonować? Głupio mi to powiedzieć psychologowi

Uzyskaj odpowiedź i opinię

Zadaj pytanie i otrzymaj bezpłatną odpowiedź lekarza

Masz pytanie dotyczące zdrowia, choroby lub innego problemu, zostaw pytanie BEZPŁATNIE dla lekarzy na forum zdrowia

Formularz zdrowia