1. Home
 2. Doktorzy
 3. Konrad Miłaszewski

lek Konrad Miłaszewski

8 Opinie
Konrad Miłaszewski Konrad Miłaszewski
 • 8 poleceń lekarza
 • Gabinet On-line
 • Aktualnie lekarz nie ma grafiku i nie prowadzi konsultacji
 • Wystawiam recepty i zwolnienia

O “Konrad Miłaszewski”

Jestem absolwentem wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UWM. Jestem osobą empatyczną, łatwo nawiązuje kontakt z drugim człowiekiem. Mimo młodego wieku zdobyłem duże doświadczenie zawodowe pracując m.in. w szpitalu wojewódzkim – na SORze, oddziałach chirurgicznych, internistycznych, w gabinetach lekarza podstawowej opieki zdrowotnej czy na telemedycynie.

W terminie od 8 lipca do 22 lipca 2024 roku nie prowadzę konsultacji w formie telefonicznej. Jedynie za pośrednictwem czatu!

Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach dot. aktualnych wytycznych w leczeniu chorób z zakresu kardiologii, pulmonologii, gastroenterologii, chirurgii oraz wielu innych oferowanych przez firmy z branży medycznej.

Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie analizując różne rozwiązania i wybierać dla niego, te które są zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, najlepsze w leczeniu schorzeń ostrych i przewlekłych.

Zapraszam do konsultacji w zakresie przedłużania leków stałych, w diagnostyce i leczeniu ostrych schorzeń infekcyjnych (kaszel, nudności, wymioty, bóle brzucha, gardła, nieżyt nosa/katar itp), niektórych stanów nagłych, terapii medyczną marihuaną oraz terapii leczenia bólu ostrego.

Przedłużam leczenie na leki od specjalistów z zakresu kardiologii, pulmonologii, endokrynologii, gastroenterologii, urologii (i niektóre pozostałe) na okres:
– maksymalnie 30dni, jeżeli pacjent nie jest w stanie przedstawić aktualnej dokumentacji medycznej (nie starszej niż 3-miesiące) – dot. nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, cukrzycy typu 2, nadczynności/niedoczynności tarczycy, astma (dychawica oskrzelowa), przewlekła obturacyjna choroba płuc, ch. Leśniowskiego-Chrona, zapalenia jelit, otyłość,
– do 3 miesięcy, jeżeli pacjent posiada aktualną dokumentację medyczną (z pewnymi wyjątkami).

Z uwagi na ostatnie wydarzenia związane z lekami opioidowymi, leki tej grupy np. Doreta, Skudexa, przepisuję WYŁĄCZNIE po udostępnieniu konta IKP ORAZ po przełożeniu od pacjenta aktualnej dokumentacji medycznej, z której bezpośrednio wynika konieczność przyjmowania tych preparatów. W przeciwnym wypadku odmowa. Dawkowanie i ilość przepisanego leku dobieram indywidualnie w zależności od stanu pacjenta.

Receptę na preparat zawierający środek odurzający grupy I-N lub II-N, substancję psychotropową grupy II-P, III-P lub IV-P lub prekursor kategorii 1, przepisuję wyłącznie po udostępnieniu konta IKP oraz przełożeniu aktualnej dokumentacji medycznej. Ostateczna decyzja zostanie podjęta indywidualnie.

Przedłużam leczenie antykoncepcyjne oraz przepisuję tabletki „dzień po” po pełnym wywiadzie. NIE PRZEPISUJE nowej terapii antykoncepcyjnej!!!! Jedynie kontynuacja!

Nie modyfikuje leczenia w aktualnie prowadzonej terapii oraz nie prowadzę diagnostyki schorzeń przewlekłych.

Nie prowadzę leczenia chorób przewlekłych u osób poniżej 18stego roku życia i powyżej 70 roku życia.

Skutecznie i dogłębnie staram się przedstawiać zalecenia i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dokładnie i cierpliwie tłumaczę plan na dalsze leczenie.

Zwolnienia lekarskie wystawiam maksymalnie na okres 7dni kalendarzowych.

Nie wystawiam recept refundowanych, jedynie z odpłatnością 100%.

Na konsultację przyjmuję
– starsze dzieci 16 lat +
– osoby dorosłe 18 lat +
– osoby do ukończenia 70 roku życia

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 4 Usługi
eRecepta - konsultacja lekarska - 59 zł
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 89 zł
Medyczna Marihuana - pierwsza wizyta - 119 zł
Medyczna Marihuana - kolejna wizyta - 109 zł

Doświadczenie

 • lekarz poz ( 2023 - Teraz ) NOVA Sp. z o.o.
 • lekarz ( 2022 - 2023 ) COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
 • lekarz ( 2024 - Teraz ) PT TECHNOLOGY

Edukacja

 • lekarz ( 2016 - 2022 ) Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie

“Konrad Miłaszewski” odpowiedzi lekarza

 • Uraz kręgosłupa 2024-07-02

  Witam, w zależności od mechanizm, w jakim doszło do urazu, może się to wiązać z poważniejszymi jego następstwami. Jeżeli od momentu, w którym doszło do urazu doszły nowe, niepokojące objawy np. drżenie kończyn dolnych/górnych, uczucie drętwienia nóg/rąk, zaburzeń czucia, trudności z oddychaniem, bądź silnym, utrzymującym się bólem - zalecam konsultację lekarską w formie teleporady, aby pogłębić wywiad bądź bezpośrednio udać do lekarza w formie stacjonarnej, w celu pełnego zbadania i oceny stanu pacjenta.

 • Wysokie ASO 2024-07-02

  Witam, samo podwyższenie miano ASO nie jest objawem mocno niepokojącym, jednak z pewnością wymagającym pogłębienia diagnostyki, w szczególności gdy występują objawy kliniczne (jak u tym przypadku). Zalecam konsultację z lekarzem spec. chorób zakaźnych oraz reumatologiem w celu poszerzenia diagnostyki - zalecam oznaczenie anty-ccp, OB, CRP, RF oraz morfologię z rozmazem, a także USG stawów, których dotyczą dolegliwości bólowe. Zalecam wykonać również wykonać test potwierdzenia Borelizoy (Western-Blot), szczególnie, jeżeli nie był wcześniej wykonany.

 • Metaplazja 2024-05-30

  Witam, słowem wstępu - metaplazja jelitowa oznacza, że fragment tkanki jelita powstał tam gdzie, go wcześniej nie było np. w żołądku czy przełyku. Jest uznawana za wczesny stan przednowotworowy - dużo zależy od lokalizacji wspomnianej metaplazji jelitowej oraz jej stopnia zaawansowania. Na podstawie podanych informacji nie jestem w stanie więcej pomóc - zalecam konsultację lekarską (może być w formie teleporady) celem pogłębienia wywiadu oraz oceny badania endoskopowego ew. histopatologicznego.

 • Witam, Symla (lamotrygina) jest preparatem stosowanym w leczeniu padaczki, zatem jest wskazana przy tym rozpoznaniu chorobowym. Lek slinda jest t doustny preparat antykoncepcyjny zawierający progestagen - drospirenon. Między tymi lekami zachodzi nieznaczna interakcja - w trakcie leczenia może dochodzić do zmniejszenia stężenia lamotryginy. Niemniej jednak nie jest konieczne dostosowanie zalecanego schematu zwiększania dawki dla lamotryginy wyłącznie ze względu na stosowanie hormonalnych leków antykoncepcyjnych, ale w większości przypadków rozpoczęcia lub zakończenia stosowania hormonalnych produktów antykoncepcyjnych konieczne będzie zwiększenie lub zmniejszenie podtrzymującej dawki lamotryginy. Niemniej jednak STAWOCZO zalecam skonsultować decyzję ze specjalistą z dziedziny psychiatrii ew medycyny rodzinnej, ponieważ Ci lekarze mają z pewnością największą styczność z takimi zdarzeniami medycznymi. Pozdrawiam

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: