1. Home
  2. Angiolog online

Angiolog online

Lekarz angiolog online przeprowadza szczegółową konsultację angiologiczną, koncentrując się na diagnozie i terapii chorób naczyń. Poprzez platformy internetowe, możesz wygodnie omówić swoje dolegliwości oraz skonsultować wyniki badań, co stanowi kluczowy element w procesie leczenia. Dzięki temu rozwiązaniu, niezależnie od miejsca, możesz otrzymać profesjonalną pomoc medyczną, zwiększając szanse na skuteczną terapię naczyniową.

Potrzebujesz specjalistycznej i szybkiej porady angiologa? Lekarz angiolog może skonsultować Twoje aktualne i nowe objawy chorobowe. W trakcie konsultacji lekarskiej online można otrzymać również e-receptę od angiologa.

Teraz szybko i bez wychodzenia z domu można skonsultować swoje problemy związane z chorobami naczyń. W trakcie teleporady z angiologiem istniej możliwość otrzymania zwolnienia L4.

Konsultacja angiologiczna online
jakie problemy zdrowotne można skonsultować w trakcie e-Konsultacji?

Zarejestruj e-wizytę z e-Receptą od angiologa

E-wizyty w portalu eDoktorzy to doskonała alternatywa dla wizyt w zwykłym gabinecie lekarza angiologa.

Wizyta badanego i ocenianego Pacjenta w gabinecie stacjonarnym nie zawsze jest konieczna. W szczególności kiedy konsultacja angiologiczna polega na analizie dotychczasowego problemu ze zdrowiem. Brak przeszkód by ten kontakt ułatwić przez przeprowadzenie rozmowy w postaci teleporady z angiologiem. Jeśli potrzebujesz uzyskać opinie lekarza specjalisty na temat problemu związanego z chorobami naczyń lub uzyskać przedłużenie e-Recepty – umów e-konsultacje z lekarzem angiologiem online. Warto wybrać takie rozwiązanie jeśli przed umówieniem stacjonarnej wizyty ze specjalistą chcesz upewnić się, że taka konsultacja będzie konieczna. Każde udogodnienie dla Pacjenta w chorobie angiologiczne to wartość dodana dla konsultacji lekarskiej przez Internet, gdyż Pacjenci z problemami naczyniowymi często mają trudności z poruszaniem się.

Czym zajmuje się angiolog?

Angiolog, nazywany też specjalistą medycyny naczyniowej, zajmuje się diagnostyką, leczeniem i zapobieganiem chorobom naczyń. W swoim zakresie ma zarówno naczynia krwionośne (tętnice i żyły), jak i limfatyczne. Angiolog diagnozuje i leczy schorzenia takie jak miażdżyca, żylaki, zakrzepica, tętniaki czy choroby naczyń mózgowych. Wykorzystuje do tego różne metody, w tym badania ultrasonograficzne, rezonans magnetyczny czy tomografię komputerową. Angiolog prowadzi również terapie interwencyjne, których celem jest przywrócenie prawidłowego przepływu krwi przez naczynia.

Kiedy udać się do angiologa?

Udać się do angiologa powinniśmy w przypadku dostrzeżenia objawów mogących wskazywać na problemy z naczyniami. Mogą to być na przykład obrzęki nóg, ból nóg podczas chodzenia, zmęczenie czy skurcze mięśni łydek, powracające owrzodzenia skóry, niewyjaśnione bóle w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, czy też niepokojące zmiany na skórze w postaci siateczki, plam lub przebarwień. Niepokój powinna wzbudzać również obecność żylaków, zwłaszcza jeżeli są one bolesne lub towarzyszy im zaczerwienienie i obrzęk. Ważne jest, aby nie bagatelizować tych objawów i jak najszybciej zgłosić je specjaliście, jakim jest angiolog, który dzięki odpowiedniej diagnostyce i leczeniu może zapobiec poważnym komplikacjom zdrowotnym.

Na czym polega badanie angiologiczne?

Badanie angiologiczne polega przede wszystkim na szczegółowym wywiadzie lekarskim oraz badaniu fizykalnym pacjenta. Lekarz pyta o obecne dolegliwości, historię chorób, styl życia i stosowane leki.

Następnie przeprowadza badanie palpacyjne, oceniając puls na różnych arteriach, a także sprawdza obecność obrzęków, żylaków i innych zmian na skórze. W zależności od potrzeb, angiolog może skierować pacjenta na dodatkowe badania obrazowe, takie jak ultrasonografia dopplerowska, angiografia, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny.

Te techniki pozwalają na ocenę stanu naczyń krwionośnych i limfatycznych, identyfikację ewentualnych zwężeń, zakrzepów, tętniaków czy innych nieprawidłowości. Po zakończeniu tych procedur, lekarz jest w stanie postawić diagnozę i zaproponować najbardziej optymalny plan leczenia.

Jak umówić konsultację online z angiologiem

Profile lekarzy i ich usług widzisz na liście. Sprawdź jak prosto i szybko umówić e-wizytę na idealny termin

wybierasz godzinę i rejestrujesz wizytę

Krok 1

wybierasz godzinę i rejestrujesz wizytę

lekarz angiolog kontaktuje się z Tobą telefonicznie

Krok 2

lekarz angiolog kontaktuje się z Tobą telefonicznie

otrzymujesz profesjonalna poradę

Krok 3

otrzymujesz profesjonalna poradę