1. Home
 2. Doktorzy
 3. Robert Niewiedziała

O “Robert Niewiedziała”

Jestem lekarzem. Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny.
Przyjmuję dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia. Doświadczenie zdobywałem w POZ, NiŚPL, telemedycynie, szpitalu oraz na misji medycznej.
Posiadam duże doświadczenie w udzielaniu świadczeń na odległość.
Słucham swoich Pacjentów, jestem empatyczny, życzliwy i pozytywnie nastawiony na potrzeby pacjenta.
Promuję zdrowe nawyki, lepiej zapobiegać niż leczyć.
Zapraszam do konsultacji.

W ramach e-recepty przedłużam dotychczasowe leczenie, wystawiam leki stosowane doraźnie. Nie wdrażam nowego leczenia lub jego modyfikacji w tym celu wskazane jest umówienie się na tele konsultację.

W ramach konsultacji nie wystawiam recept na leki z grupy benzodiazepin, testosteron, opioidowych.

W razie pytań przed wizytą lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy: robert.niewiedziala@hotmail.com staram się odpowiadać na bieżąco.

Oferowane usługi

Lekarz 4 Usługi
eRecepta - konsultacja lekarska - 59 zł Opis usługi 

Podczas e-konsultacji istnieje możliwość uzyskania JEDYNIE e-Recepty
wystawiam e-Receptę jedynie na lek odpłatny na 100% (brak możliwości refundacji).

Wystawiam e-Receptę na lek zawnioskowany, wybrany uprzednio przez pacjenta tylko wtedy, gdy:

- nie ma przeciwskazań medycznych
oraz
- nie jest to lek zabroniony tj. (lek psychotropowy/ odurzający, lek wystawiany na RPW, medyczna marihuana, wszelkie inne silne leki psychiatryczne, testosteron)
oraz
-podane przez pacjenta dane osobowe nie budzą wątpliwości.

Wystawiam także e-Receptę doraźną na podstawie opisanych przez pacjenta aktualnych dolegliwości - dobieram wtedy odpowiedni lek, który wdrażany jest do czasu udania się przez pacjenta na wizytę stacjonarną!
Nie wdrażam silnych leków przeciwbólowych, narkotycznych, leków stosowanych w psychiatrii/ neurologii/ onkologii.

Przedłużam e-receptę na leki przyjmowane na stałe z WYJĄTKIEM (jeśli nie ma przeciwskazań medycznych oraz nie jest lekiem zabronionym (lek psychotropowy/ odurzający, lek wystawiany na RPW, medyczna marihuana, wszelkie silne leki psychiatryczne).

W trakcie konsultacji wystawiam:
Max 3 różne leki (po max 3 opakowania) w ramach jednej wizyty - z wyjątkiem leków silnych! Każdorazowo podejmuje decyzję o dawce, ilości tabl. i opakowaniu!

NIE wystawiam e-recept na leki:

- o działaniu narkotycznym ( w tym medycznej marihuany),
- psychoaktywnych/ odurzających,
- nasennych benzodiazepinowych (oraz każdych ich pochodnych),
- testosteronu (i pochodnych),
- jakichkolwiek przeznaczonych do iniekcji (wstrzykiwań)/ infuzji.

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską ! Opłata jest za poświęcony czas dla pacjenta.

Mogę odmówić wydania każdej e-recepty w przypadku, gdy istnieją przeciwskazania lekarskie w tym zakresie (np. ciąża) bądź podejrzenia braku wiarygodności co do pacjenta lub zgłaszanych dolegliwości!

Pacjent zobowiązany jest zapoznać się z opisem usługi przed umówieniem konsultacji! Umówienie konsultacji jest równoczesne z zaakceptowaniem powyższych warunków.

Konsultacja lekarska online - 79 zł Opis usługi 

Podczas e-konsultacji przeprowadzonej za pomocą środków komunikowania się na odległość tj. czat/telefon - istnieje możliwość uzyskania e-Recepty, zwolnienia lekarskiego.


Pacjent zobowiązany jest zapoznać się z opisem usługi przed umówieniem konsultacji! Umówienie konsultacji jest równoczesne z zaakceptowaniem powyższych warunków.

Medyczna Marihuana - pierwsza wizyta - 119 zł Opis usługi 

Zaleca się, aby terapia medyczna przy użyciu marihuany była stosowana u osób w wieku powyżej 25 lat. Jednakże, istnieje kilka istotnych przeciwwskazań do tego rodzaju leczenia, a są nimi:

Myśli samobójcze i zaburzenia psychiczne: Osoby z doświadczeniem chorób psychicznych, szczególnie tych z objawami psychotycznymi, takich jak schizofrenia, czy też niewyrównane zaburzenia afektywne dwubiegunowe, nie są zalecane do terapii medycznej marihuaną. Również pacjenci z zaburzeniami osobowości charakteryzującymi się niestabilnym stanem psychicznym czy myślami samobójczymi powinni unikać tego rodzaju leczenia.

Ciąża i karmienie piersią: Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią są jednoznacznie wyłączone z terapii medycznej marihuaną, ze względu na potencjalne ryzyko dla zdrowia dziecka.

Uzależnienie od substancji psychoaktywnych: Osoby borykające się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych, włączając w to alkohol, również nie są zalecane do tego rodzaju terapii.

Alergia na konopie: Pacjenci cierpiący na alergie związane z konopiami powinni unikać terapii medycznej marihuaną.

Schorzenia układu sercowo-naczyniowego i oddechowego: Niektóre schorzenia układu sercowo-naczyniowego oraz układu oddechowego mogą być przeciwwskazaniem do tego rodzaju leczenia.

W sytuacjach uzasadnionych, gdy pacjent spełnia któryś z powyższych punktów, może zostać odmówiona kwalifikacja do terapii medycznej marihuaną. Warto zaznaczyć, że w takich przypadkach pacjentowi nie przysługuje zwrot poniesionych kosztów związanych z wizytą.

Marihuana medyczna może wpływać na skomplikowane interakcje z różnymi lekami, co podkreśla konieczność zachowania szczególnej ostrożności przy jednoczesnym stosowaniu konopi leczniczych i pewnych substancji farmaceutycznych. Warto zauważyć, że ta kwestia jest istotna, gdyż może mieć wpływ na skuteczność leczenia oraz bezpieczeństwo pacjenta.

W przypadku leków przeciwlękowych, przeciwdepresyjnych i nasennych, istnieje ryzyko potencjalnych oddziaływań z marihuaną medyczną. Pacjenci powinni być świadomi możliwości zwiększenia efektów sedacyjnych lub innych działań niepożądanych, co może wpłynąć na codzienne funkcjonowanie.

Podobnie, stosowanie marihuany medycznej razem z buprenorfiną, lekami przeciwdrobnoustrojowymi (takimi jak ketokonazol, ryfampicyna), omeprazolem czy indinawirem, wymaga szczególnej uwagi. Interakcje te mogą wpływać na metabolizm leków, ich stężenie we krwi lub wywoływać nieprzewidziane efekty uboczne.

Warto podkreślić, że przed rozpoczęciem terapii medycznej marihuaną, pacjenci powinni skonsultować się ze swoim lekarzem, aby omówić wszelkie obawy dotyczące ewentualnych interakcji z aktualnie stosowanymi lekami. Indywidualna ocena ryzyka i korzyści może pomóc w dostosowaniu planu leczenia do potrzeb danego pacjenta, minimalizując jednocześnie potencjalne zagrożenia zdrowotne.

Medyczna Marihuana - kolejna wizyta - 99 zł Opis usługi 

Wizyta przeznaczona dla pacjentów dotychczas leczących się u mnie, w każdej innej sytuacji proszę umawiać się na konsultację pierwsza wizyta.

Pacjent zobowiązany jest zapoznać się z opisem usługi przed umówieniem konsultacji! Umówienie konsultacji jest równoczesne z zaakceptowaniem powyższych warunków.

Edukacja

 • Lekarz ( 2012 - 2019 ) Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

“Robert Niewiedziała” odpowiedzi lekarza

 • Nie jest to objaw typowy dla anemii, należałoby zrobić badania krwi aby to zweryfikować

 • Nie trzeba wykonywać badania na boleriozę w tej sytuacji. Celem omówienia wszystkich kwestia należy umówić się na konsultację lekarską.

 • Ryzyko zakażenia 2023-07-11

  Nie ma takiego ryzyka. Może Pani spać spokojnie.

 • Te kwestie są skomplikowane warto je omówić ze specjalistą. Takie badania z krwi nic w najbliższym czasie nie powiedzą. choroba jest bardzo rzadka, więc ryzyko jest bardzo małe. Na przyszłość przestrzegać aby myć wszelkie owoce, które mogły mieć kontakt z podłożem.

 • Ugryzienia komarów 2023-07-11

  Trudno odpowiedzieć na to pytanie, brakuje informacji, konieczna jest konsultacja lekarska.

 • O tym decyduje lekarz wykonujący zabieg.

 • Probiotyk przyjąć razem z antybiotykiem o stałej porze. Objawy mogą być związane z nietolerancją leku, ale nie muszą. Proszę przyjąć następną i zobaczyć jakie będą symptomy.

 • Zastrzał 2023-08-17

  Skonsultować się z lekarzem stacjonarnie. Udać się do chirurga. Odkażać miejscowo.

 • Proszę skonsultować to ze specjalistą.

 • Pylica 2023-08-17

  Nie powinno to grozić takimi powikłaniami.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: