1. Home
  2. Artykuły lekarzy
  3. Mikroelementy TP2 Dr Podbielskiego jako naturalne leczenie nowotworów

Mikroelementy TP2 Dr Podbielskiego jako naturalne leczenie nowotworów

Mikroelementy TP2 Dr Podbielskiego jako naturalne leczenie nowotworów
  • 2023-06-22
  • 8 Lubię
  • 4794 Wyświetlenia
Nieustannie trwają prace i badania nad różnymi rodzajami nowotworów, które mają na celu wynalezienie skutecznej metody leczenia. Póki co, mimo postępów technologicznych niewiele się w tym temacie zmienia, co oznacza, że od lat nowotwory leczone są głównie za pomocą chemioterapii czy radioterapii. Poza tym, medycyna konwencjonalna nie ma praktycznie nic więcej do zaoferowania tym, którzy posiadają w swoim organizmie komórki rakowe. Ale warto pójść o krok dalej i sprawdzić, co oferuje medycyna niekonwencjonalna, czyli naturalne leczenie nowotworów. Zwłaszcza jeśli jej skuteczność potwierdzona została wynikami badań laboratoryjnych, a właśnie tak jest w przypadku preparatu TP2 dr-a Podbielskiego.

Połączenie 5-ciu mikroelementów sposobem na naturalne leczenie raka 

Stare przysłowie mówi, że najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najlepsze. I śmiało można to odnieść do naturalnego leczenia nowotworów. Bo w wielu przypadkach wystarczyłoby sięgnąć po niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu mikroelementy. Są one absolutnie konieczne do tego, żeby cieszyć się dobrym zdrowiem, odpornością i świetnym samopoczuciem. To właśnie pierwiastki odpowiadają za przeróżne procesy zachodzące w ludzkim organizmie. Wystarczy, że poprzez źle zbilansowaną dietę doprowadzimy do niedoborów, a w krótkim czasie poczujemy tego konsekwencje. Ale niezwykle ważną informacją jest to, że za pomocą mikroelementów możemy nie tylko zapobiegać niedoborom czy uzupełniać zapotrzebowanie na dany pierwiastek, ale także w ten sposób leczyć.

 

W tym miejscu należy podkreślić, że naturalne leczenie nowotworów, które proponuje dr Podbielski, jest potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Zostały one przeprowadzone po tym, jak coraz więcej osób zaczęło dzielić się swoją historią dotyczącą wyleczenia się z raka po rozpoczęciu kuracji preparatem TP2. W tym miejscu należy nadmienić, że dr Podbielski pracował nad tym produktem aż przez 50 lat. Najpierw stworzył preparat TP1, który następnie był udoskonalany i w efekcie ustąpił miejsca preparatowi TP2. Ostateczny efekt jego pracy jest dostępny po dziś dzień, dzięki Fundacji dra Tadeusza Podbielskiego, której misję stanowi to, aby preparat mógł dotrzeć do każdego, kto go potrzebuje. Wystarczy wejść na stronę, wypełnić krótki formularz i zamówić darmowy preparat TP2, który zawiera w sobie mikroelementy – przykłady aż 5-ciu cennych pierwiastków, mających taką moc, że są w stanie skutecznie zniszczyć komórki rakowe. Pierwiastkami, o których mowa, jest żelazo, magnez, miedź, kobalt oraz cynk. 

 

Badania nad skutecznością preparatu TP2 w leczeniu raka 

Prowadzone badania nad skutecznością preparatu TP2 w walce z rakiem skupiały się na 5-ciu liniach komórek nowotworowych, jakie występują u człowieka. Tym samym preparat został naniesiony w warunkach laboratoryjnych bezpośrednio na komórki nowotworowe takich nowotworów jak: rak jelita grubego, rak płuc, rak piersi, rak jajnika oraz rak prostaty. W przypadku ostatniego z wymienionych nowotworów komórki zostały zniszczone w 78%. Przy czym rak prostaty okazał się najbardziej oporny na leczenie mikroelementami. Bowiem w odniesieniu do pozostałych 4. typów nowotworów chorobotwórcze komórki ginęły niemalże w 100 %, a dokładnie w przedziale między 96 a 97%. Mikroelementy przykłady to wspomniany już cynk, magnez, żelazo, kobalt i miedź. Nie trzeba ich kupować oddzielnie i głowić się nad dawkowaniem, bo wystarczy zamówić preparat TP2, który zawiera w swoim składzie wszystkie te mikroelementy, które pozwalają wygrać z rakiem za pomocą metody naturalnego leczenia nowotworów.

 

Preparat TP2 zażywany w czasie choroby nowotworowej umożliwia niszczenie komórek nowotworowych naturalną metodą. Bez wyniszczającej chemii, lecz z wykorzystaniem dobroczynnych mikroelementów! 

  • Udostępnij artykuł: