1. Home
  2. Forum Zdrowia
  3. Zmiana koloru kału

Data dodania:

Szanowni Państwo,

W ten poniedziałek, od około godziny 14 zaczął boleć mnie żołądek. Praktycznie cały wieczór wymiotowałem wszystkim co zjadłem / włącznie z herbatą. Po wypiciu szałwi, ten problem ustał, myślałem, że to przez jakąś niestrawność.

Co od ostatniego czasu mnie zaniepokoiło, to fakt, że od tego czasu, czuję, ze sytuacja z moim żołądkiem nie unormowała się. Pomimo tego, że od poniedziałku już nie wymiotuję, to jednak cały czas czuję się tak… Dziwnie. Tak, jakby mój brzuch był przepełniony, ale równocześnie też lekko odczuwał głód? Jest mi lekko niedobrze, ale nie do takiego stopnia, żebym nie mógł jeść na co mam ochotę, czy miał zaraz pójść wymiotować.

Dodatkowo, zauważyłem, że w porównaniu do tego, co „zawsze” mój kał po wydaleniu, zamiast brązowego, jest jaśniejszy i wydaje się bardziej rzadki, pomimo tego, że nadal zachowuje swoją formę.

Czy to może być coś poważnego i powinienem umówić się ze specjalistą? Niestety, jestem na takim etapie w życiu, że studiuję zaocznie i pracuję na codzień i bardzo ciężko mi „urwać się” na wizytę, stąd pytanie online.

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i odpowiedź.

Z wyrazami szacunku,

Dominik Dróżdż

Uzyskaj odpowiedź i opinię

Zadaj pytanie i otrzymaj bezpłatną odpowiedź lekarza

Masz pytanie dotyczące zdrowia, choroby lub innego problemu, zostaw pytanie BEZPŁATNIE dla lekarzy na forum zdrowia

Formularz zdrowia