1. Home
 2. Doktorzy
 3. Łukasz Trzeciak

O “Łukasz Trzeciak”

Lekarz rodzinny Łukasz Trzeciak

Lekarz w trakcie Specjalizacji z Medycyny Rodzinnej z doświadczeniem w pracy w POZ oraz w udzielaniu konsultacji w formie teleporad. Ponadto odbyłem zagraniczny trzyletni staż zawodowy w USA, gdzie poszerzałem swoje umiejętności w kontaktach z pacjentami anglojęzycznymi w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy stawiam nacisk na wzorową komunikację oraz fachowe podejście na linii lekarz-pacjent. English-speaking patients are welcome.

Oferowane usługi

Lekarz ogólny
Lekarz ogólny 7 Usługi
Przedłużenie leków stałych 49 zł

Dla kontynuacji leczenia przewlekłego ( w tym leki odurzające, psychotropowe) lub dla refundacji, konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia/dokumentacji medycznej od lekarza specjalisty o postawionym rozpoznaniu i zaleconym leczeniu bądź skanu/zdjęcia ostatniej recepty.

Konsultacja z ew. e-Receptą 69 zł
Konsultacja z ew. e-Zwolnieniem 89 zł
Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta 49 zł
Tabletka "dzień po" - eRecepta (CZAT) 55 zł
Konsultacja wyników badań 59 zł

Wyniki badań laboratoryjnych - przed rozpoczęciem konsultacji proszę o załączenie pliku/zdjęcia wyników badań. Przydatna również będzie informacja o ostatnich dolegliwościach, chorobach przewlekłych oraz przyjmowanych lekach.

Konsultacja lekarza ogólnego online 99 zł

Podczas konsultacji możliwe jest wystawienie e-Recepty oraz e-Zwolnienia (e-ZLA)

Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny 2 Usługi
Konsultacja lekarza rodzinnego online 109 zł

Podczas konsultacji możliwe wystawienie eRecepty oraz eZwolnienia (e-ZLA)

Consultation for Foreigners 99 zł

During the medical consultation, the Patient may receive professional medical advice, e-prescription, sick leave from work and e-referral.

Edukacja

 • Lekarz Rodzinny

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz Rodzinny
 • Lekarz ogólny

Członkostwa

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce

“Łukasz Trzeciak” odpowiedzi lekarza

 • Letrox i antybiotyk 2021-05-08

  Witam. Lek Letrox należy przyjmować rano na czczo, co najmniej 0,5h przed śniadaniem. Amoxycylina może być przyjmowana niezależnie od posiłków. W celu uniknięcia ewentualnych interakcji lekowych zalecane jest przyjęcie antybiotyku osobno, najlepiej w trakcie lub po śniadaniu. Pozdrawiam

 • Witam. Sam fakt bycia alergikiem nie jest przeciwskazaniem do szczepienia. Jeśli w przeszłości nie miała Pani reakcji alergicznej/anafilaktycznej po szczepionce, to nie powinno mieć to miejsca również teraz. Pozdrawiam

 • Witam. Stosowanie maści Triderm nie jest przeciwskazaniem do szczepienia. Można jej również używać po szczepienu, Pozdrawiam

 • Witam. Można uzyskać takie e-skierowanie umawiając się na konsultację lekarską online. Pozdrawiam

 • Owoc mango nie powinien mieć negatywnego wpływu na działanie antykoncepcji. pozdrawiam

 • Petting a ciąża. 2021-07-31

  Witam. W zaistniałej sytuacji petting nie powinien doprowadzić do ciąży. pozdrawiam

 • Witam. Jest to najprawdopodobniej Torbiel Bakera - cysta pod kolanem wypełniona płynem, w celu potwierdzenia należy wykonac USG.

 • Generalnie nie ma przeciwskazań do szczepienia na COVID pacjentów z leukopenią, o ile nie jest to znaczna leukopenia w przebiegu np. ostrej białaczki podczas leczenia dużymi dawkami leków obniżających odporność - wtedy może być konieczne odroczenie szczepienia.

 • Witam. Lekiem pierwszego rzutu w anginie ropnej jest antybiotyk - penicylina fenoksyumetylowa np. Ospen 1500. Jesli jednak nie mamy powyższego leku/ brak dostępu do lekarza -stosowanie wymienionych leków również powinno dać poprawę.

 • W zapobieganiu i leczeniu bólu półpaśćowego stosowane są leki przeciwbólowe o różnych mechanizmach działania. Podczas konsultacji online, po zebraniu dokładnego wywiadu lekarz może dopasować odpowiedni lek.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: