1. Home
 2. Doktorzy
 3. Karol Kołakowski

O “Karol Kołakowski”

lekarz kardiolog Karol Kołakowski

Nazywam się Karol Kołakowski i jestem internistą w trakcie ostatniego, szóstego roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie kardiologii w Narodowym Instytucie Kardiologii w Warszawie (Anin). Szczególnie interesuje się inwazyjnym oraz nieinwazyjnym leczeniem zaburzeń rytmu serca oraz jestem w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w POZ, NPL oraz Izbie Przyjęć, a w dobie pandemii COVID-19 coraz częściej konsultuję pacjentów za pomocą narzędzi telemedycznych.

Oferowane usługi

Internista
Internista 7 Usługi
Konsultacja internistyczna online 89 zł
Konsultacja z ew. e-Receptą 89 zł
Konsultacja z ew. e-Zwolnieniem 89 zł
Consultation for Foreigners 109 zł
Tabletka "dzień po" - e-Recepta(CHAT) 69 zł
Konsultacja - podejrzenie COVID-19 89 zł
Przedłużenie leków stałych 59 zł

Nie jest możliwe uzyskanie recepty na leki psychotropowe oraz antykoncepcyjne zawierające estrogen.

Kardiolog 1 Usługi
Konsultacja kardiologiczna online 119 zł

Celem zwiększenia wartości merytorycznej konsultacji proszę załączyć dobrej jakości zdjęcie/skan EKG oraz w miarę możliwości aktualne wyniki innych posiadanych badań dodatkowych: obrazowych, czynnościowych oraz laboratoryjnych.

Doświadczenie

 • lekarz ( 2015 - Teraz ) Instytut Kardiologii

Edukacja

 • lekarz ( 2008 - 2014 ) Warszawski Uniwersytet

Specjalizacje

“Karol Kołakowski” odpowiedzi lekarza

 • Ma Pani nieliczne skurcze dodatkowe - nie należy tym się martwić. Warto poświęcić jednak chwilę uwagi tej wstawce rytmu trudnego do zróżnicowania - czy Pani kojarzy w jakim momencie doby to wystąpiło i co Pani wtedy robiła? Może to mieć znaczenie. Nie wiem też co oznacza "jakieś szmery" w echo. Z reguły w opisie badania echo funkcja zastawek jest szczegółowo opisana.

 • Warto zrobić EKG, i podstawowe bad. lab. w tym lipidogram. Ważne jest też czy Pan pali papierosy oraz jakie jest BMI.

 • Nie jest to duża ilość. Ketony w moczu pojawiają się w niewyrównanej cukrzycy, w trakcie głodzenia lub stosowania dziwnych diet redukujących ilość cukru. Proszę o siebie dbać w ciąży, stosować zbilansowaną dietę. Warto również ocenić stężenie glukozy we krwi.

 • Podstawowa kwestia - czy po zastosowanym leczeniu udało się pozbyć bakterii H. pylori ? (czyli kontrolna gastroskopia z testem w tym kierunku lub antygen oznaczany z kału). Jeśli bakteria jest ciągle obecna, to należy zastosować inny schemat eradykacji.

 • Czy ból jest zależny od ruchu/pozycji ciała? Może przyczyna tkwi w spiętym mięśniu i potrzebna jest pomoc fizjoterapeuty.

 • Połączenie ww. leków rzeczywiście jest nietypowe. Proszę skonsultować się z psychiatrą, do którego będzie miała Pani zaufanie. Ktoś polecony itp.

 • Należy skonsultować się z neurologiem i fizjoterapeutą specjalizującymi się w porażeniach nerwu twarzowego.

 • Krew w stolcu jest objawem niepokojącym i należy zawsze dążyć do rozpoznania przyczyny takiego objawu. Przede wszystkim wykluczyć rzekome krwawienie - czy jadł Pan buraki dzień wcześniej ? W dalszej kolejności należy wykonać badanie per rectum celem poszukiwania żylaków odbytu.

 • Ból zatok 2021-10-18

  Warto również odwiedzić stomatologa. Czasami ból zatok to tak naprawdę stan zapalny zęba i tkanek otaczających.

 • Można, ale nie powinno się tego robić. Tabletka może być mniej skuteczna, poza tym zwiększa się ryzyko późniejszych zaburzeń miesiączkowania. Jeśli istnieje konieczność częstego stosowania tabletki po , warto rozważyć inne metody antykoncepcji.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: