1. Home
 2. Doktorzy
 3. Karol Kołakowski

O “Karol Kołakowski”

lekarz kardiolog Karol Kołakowski

Nazywam się Karol Kołakowski i jestem internistą w trakcie ostatniego, szóstego roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie kardiologii w Narodowym Instytucie Kardiologii w Warszawie (Anin). Szczególnie interesuje się inwazyjnym oraz nieinwazyjnym leczeniem zaburzeń rytmu serca oraz jestem w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w POZ, NPL oraz Izbie Przyjęć, a w dobie pandemii COVID-19 coraz częściej konsultuję pacjentów za pomocą narzędzi telemedycznych.

Oferowane usługi

Internista
Internista 6 Usługi
Przedłużenie leków stałych 59 zł

Nie przedłużam leków leków psychotropowych ani antykoncepcyjnych zawierających estrogen.

Konsultacja internistyczna online 99 zł
Konsultacja z ew. e-Receptą 89 zł
Konsultacja z ew. e-Zwolnieniem 89 zł
Consultation for Foreigners 109 zł

During the medical consultation, Patient may receive professional medical advice, e-prescription, sick leave from work and e-referral.

Es posible tambien hacer una consulta medica en espanol.

Tabletka "dzień po" - e-Recepta(CHAT) 69 zł
Kardiolog 1 Usługi
Konsultacja kardiologiczna online 119 zł

Celem zwiększenia wartości merytorycznej konsultacji proszę załączyć dobrej jakości zdjęcie/skan EKG oraz w miarę możliwości aktualne wyniki innych posiadanych badań dodatkowych: obrazowych, czynnościowych oraz laboratoryjnych.

Doświadczenie

 • lekarz ( 2015 - Teraz ) Instytut Kardiologii

Edukacja

 • lekarz ( 2008 - 2014 ) Warszawski Uniwersytet

Specjalizacje

“Karol Kołakowski” odpowiedzi lekarza

 • Nie jest to duża ilość. Ketony w moczu pojawiają się w niewyrównanej cukrzycy, w trakcie głodzenia lub stosowania dziwnych diet redukujących ilość cukru. Proszę o siebie dbać w ciąży, stosować zbilansowaną dietę. Warto również ocenić stężenie glukozy we krwi.

 • Podstawowa kwestia - czy po zastosowanym leczeniu udało się pozbyć bakterii H. pylori ? (czyli kontrolna gastroskopia z testem w tym kierunku lub antygen oznaczany z kału). Jeśli bakteria jest ciągle obecna, to należy zastosować inny schemat eradykacji.

 • Czy ból jest zależny od ruchu/pozycji ciała? Może przyczyna tkwi w spiętym mięśniu i potrzebna jest pomoc fizjoterapeuty.

 • Połączenie ww. leków rzeczywiście jest nietypowe. Proszę skonsultować się z psychiatrą, do którego będzie miała Pani zaufanie. Ktoś polecony itp.

 • Należy skonsultować się z neurologiem i fizjoterapeutą specjalizującymi się w porażeniach nerwu twarzowego.

 • Krew w stolcu jest objawem niepokojącym i należy zawsze dążyć do rozpoznania przyczyny takiego objawu. Przede wszystkim wykluczyć rzekome krwawienie - czy jadł Pan buraki dzień wcześniej ? W dalszej kolejności należy wykonać badanie per rectum celem poszukiwania żylaków odbytu.

 • Ból zatok 2021-10-18

  Warto również odwiedzić stomatologa. Czasami ból zatok to tak naprawdę stan zapalny zęba i tkanek otaczających.

 • Można, ale nie powinno się tego robić. Tabletka może być mniej skuteczna, poza tym zwiększa się ryzyko późniejszych zaburzeń miesiączkowania. Jeśli istnieje konieczność częstego stosowania tabletki po , warto rozważyć inne metody antykoncepcji.

 • Większość płodów jest owiniętych pępowiną. Jeśli bezpośrednio po urodzeniu nie stwierdzono objawów niedotlenienia, sam fakt owinięcia pępowiną nie powinien mieć wpływu na dalsze funkcjonowanie i rozwój dziecka.

 • Ma Pan prawdopodobnie nadciśnienie tętnicze spowodowane nieprawidłowym stylem życia. Trzeba schudnąć przestać pić piwo zrobić podstawowe bad lab. Należałoby włączyć lek obniżający ciśnienie do czasu wyrównania metabolicznego

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: