1. Home
 2. Doktorzy
 3. Karol Kołakowski

O “Karol Kołakowski”

lekarz kardiolog Karol Kołakowski

Nazywam się Karol Kołakowski i jestem internistą w trakcie ostatniego, szóstego roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie kardiologii. Szczególnie interesuje się inwazyjnym oraz nieinwazyjnym leczeniem zaburzeń rytmu serca oraz jestem w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w POZ, NPL oraz Izbie Przyjęć, a w dobie pandemii COVID-19 coraz częściej konsultuję pacjentów za pomocą narzędzi telemedycznych.

Oferowane usługi

Internista
Internista 6 Usługi
Przedłużenie leków stałych 59 zł

Nie przedłużam leków leków psychotropowych ani antykoncepcyjnych zawierających estrogen.

Konsultacja internistyczna online 99 zł
Konsultacja z ew. e-Receptą 99 zł
Konsultacja z ew. e-Zwolnieniem 99 zł
Tabletka "dzień po" - eRecepta (CZAT) 69 zł
Consultation for Foreigners 119 zł

During the medical consultation, Patient may receive professional medical advice, e-prescription, sick leave from work and e-referral.

Es posible tambien hacer una consulta medica en espanol.

Kardiolog 1 Usługi
Konsultacja kardiologiczna online 129 zł

Celem zwiększenia wartości merytorycznej konsultacji proszę załączyć dobrej jakości zdjęcie/skan EKG oraz w miarę możliwości aktualne wyniki innych posiadanych badań dodatkowych: obrazowych, czynnościowych oraz laboratoryjnych.

Doświadczenie

 • lekarz ( 2015 - Teraz ) Instytut Kardiologii

Edukacja

 • lekarz ( 2008 - 2014 ) Warszawski Uniwersytet

Specjalizacje

“Karol Kołakowski” odpowiedzi lekarza

 • Nie ma sensu i szkoda pieniedzy. Rezonans magnetyczny jest specjalistycznym badaniem dodatkowym ktore wykonuje sie celem poszukiwania lub potwierdzenia diagnozy u pacjentow z wywiadem i specyficznymi objawami wskazującymi na dana chorobe.

 • Tak jest to możliwe. Nalezy przygotowac tylko dane: kraj pochodzenia nr paszportu oraz adres pobytu w Polsce

 • Moim zdaniem powinna sie Pani skonsultować z prowadzacym ginekologiem. Do tego czasu warto stosowac rowniez mechaniczne srodki antykoncepcji.

 • Jesli wystepuja objawy tj bole brzucha poczucie pełności należy dokonac tzw eradykacji bakterii helicobacter pylori czyli przeleczenia 2 specjalnie dobranymi antybiotykami przez okreslona dlugosc czasu.

 • Propranolol dziala do 8 godzin wiec przyjety rano nie powinien miec wplywu na czestosc akcji serca w nocy. W Pani przypadku nalezy rowniez szukac innych przyczyn tachykardii np nadczynnosc tarczycy czy niedokrwistość. Jesli powyzsze przyczyny zostana wykluczone moze warto zwiekszyc aktywnosc fizyczna aby "zahartować" serce ktore pod wpływem treningu bedzie silniejsze i mniej podatne na wplyw nerwow ktore przyspieszają czestosc jego skurczow

 • Lewy przedsionek powiększony jest nieznacznie a prawy w umiarkowanym stopniu. Natomiast wyniki nalezy interpretować w oparciu o pozostałe parametry echo serca oraz dotychczasowy wywiad chorobowy.

 • Objawy które Pani zglasza moga byc spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Na pewno warto oznaczyc we krwi stezenie hormonów plciowych oraz osi przysadka-nadnercza i skonsultowac sie z endokrynologiem.

 • Serduszko pojawiające sie w czasie pomiaru ciśnienia nie musi świadczyc o arytmii i to urzadzenie nie sluzy do jej wykrywania. Moze wykryło chwilowa niemiarowosc pracy serca albo po prostu sie pomylilo. Proszę spokojnie czekać na założenie holtera. Inna kwestia to sens częstych pomiarów u mlodej osoby. Jesli w doraznym pomiarze ciśnienie jest prawidłowe mozna schować cisnieniomierz do szafy i nastepny raz zmierzyć cisnienie za rok:)

 • Haluxy 2021-07-13

  Należy skonsultować sie z ortopedą

 • Obydwoje konsultujących Pana lekarzy podejrzewa ze patologia znajduje sie w 5.kosci srodstopia i tego nalezy sie trzymac. Leczenie tak czy inaczej polega na unieruchomieniu stopy. Powinien Pan sie zgłosić na kontrolę zgodnie z zaleceniami

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: