1. Home
 2. Doktorzy
 3. Jakub Głuchowski

O “Jakub Głuchowski”

Jakub Głuchowski, przyszły urolog. Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie pracuję w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie urologia. Dodatkowo kwalifikuję pacjentów do szczepienia przeciwko COVID-19. Posiadam doświadczenie w pracy jako lekarz pierwszego kontaktu oraz w ramach telemedycyny. Kieruje się empatią, zrozumieniem i równością wobec pacjentów. Moim celem jest pomoc, troska i dobro każdego mojego pacjenta.

PWZL 3707531

Gabinet On-line
MEDIVUS
ul. Jerzego Waszyngtona 38/49
Białystok 15-304
RPWDL: 000000234534

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 5 Usługi
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

W trakcie konsultacji po zebraniu wywiadu możliwe jest wystawienie e-recepty lub/oraz zwolnienia lekarskiego (e-ZLA).

W przypadku przedłużenia leków przyjmowanych stale wymagana jest dokumentacja stwierdzającą rozpoznanie choroby i zalecenie przyjmowania leków od lekarza prowadzącego.

Nie przepisuję leków narkotycznych, nasennych, psychoaktywnych.

Zapis na wizytę w przypadku nieuwzględnienia tej informacji NIE uprawnia do zwrotu opłaty za konsultację.

eRecepta - wystawienie/przedłużenie - 69 zł Opis usługi 

Podczas tej wizyty poprzez czat lub rozmowę telefoniczną przeprowadzany jest wywiad. Wg potrzeb wystawiana jest eRecepta.

Leki przepisywane są na maksymalnie miesięczną kurację.

W przypadku przedłużenia leków przyjmowanych stale wymagana jest dokumentacja stwierdzającą rozpoznanie choroby i zalecenie przyjmowania leków od lekarza prowadzącego.

Nie przepisuję leków narkotycznych, nasennych, psychoaktywnych.

Zapis na wizytę w przypadku nieuwzględnienia tej informacji NIE uprawnia do zwrotu opłaty za konsultację.

Consultation for Foreigners - 109 zł
Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Podczas tej wizyty można uzyskać eRepeptę na przedłużenie dotychczas stosowanej antykoncepcji.

Tabletka "dzień po" - e-Recepta(CHAT) - 59 zł Opis usługi 

Podczas tej wizyty można uzyskać eRepeptę na antykoncepcję awaryjną.

Urolog
Urolog 1 Usługi
Konsultacja urologiczna online - 129 zł

Doświadczenie

 • lekarz rezydent ( 2020 - Teraz ) Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku
 • lekarz stażysta ( 2019 - 2020 ) Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku

Edukacja

 • lekarz ( 2013 - 2020 ) Uniwersytet Medyczny w Białysmtoku

Nagrody i wyróżnienia

 • urologia

Członkostwa

 • Polskie Towarzystwo Urologiczne
 • European Association of Urology (EAU)

Galeria

“Jakub Głuchowski” odpowiedzi lekarza

 • Najważniejsze jest częste opróżnianie piersi. Najlepszym sposobem jest karmienie dziecka. Pokarm nie jest zagrożeniem dla dziecka (bakterie są opłaszczone przeciwciałami, nieaktywne w pokarmie). Celem złagodzenia bólu po karmieniu można zastosować zimne okłady na pierś. W leczeniu farmakologicznym stosuje się niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, a w niektórych przypadkach antybiotyk przez 10–14 dni.

 • Odpowiedź

  Najczęstszymi przyczynami podwyższonego poziomu prolaktyny są ciąża, leki, które zmniejszają działanie dopaminy w organizmie, niedoczynność tarczycy i łagodne guzy przysadki. Celem dokładnej diagnostyki należy udać się do endokrynologa.

 • Wstrząs anafilaktyczny nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do szczepienia przeciwko COVID19, jednakże zalecane jest przyjęcie szczepienia w trakcie pobytu na Oddziale Alergologicznym, aby zespół specjalistów przez pierwszy okres po szczepieniu czuwał nad zdrowiem córki.

 • Wskazane jest udać się do lekarza zajmującego się nietrzymaniem moczu. Pani problem nie dotyczy nietrzymania ale wiąże się z tą samą tematyką, czyli unerwieniem pęcherza moczowego i okolic intymnych. W przypadku kobiet takimi problemami zajmują się najczęściej ginekolodzy.

 • Zgadzam się z koleżanką. Zaleciłbym jeszcze zaszczepienie na Oddziale Alergologii pod obserwacją. Jest to praktykowane od pewnego czasu przy szczepieniach na COVID19.

 • Dzień dobry, jeśli w USG nie było niepokojących zmian to myślę, że nie jest to nic złego. Jednak aby to potwierdzić proszę wykonać podstawowe badania: morfologia z rozmazem ręcznym, CRP, badanie ogólne moczu, kreatynina, LDH. Po uzyskaniu wyników proszę się skonsultować z lekarzem rodzinnym celem kontroli. Co do podwyższonej temperatury i biegunki bardziej bym się skłaniał do rozpoznania wirusowej infekcji przewodu pokarmowego - zależy ile trwały te objawy. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu.

 • Tak, krótka przerwa, szczególnie w końcowym etapie całej kuracji nie wpłynie na jej efekt. Proszę po prostu wydłużyć kurację o tyle dni ile trwała przerwa :)

 • Tak krótka przerwa, szczególnie w końcowym etapie całej kuracji nie wpłynie na jej efekt. Proszę po prostu wydłużyć kurację o tyle dni ile trwała przerwa :)

 • Dzień dobry, wynik GFR i kreatyniny są jak najbardziej prawidłowe, co świadczy o dobrej kondycji nerek. Nie jest to przeciwwskazaniem do podania kontrastu. Pozdrawiam

 • Dzień dobry, najczęstszą przyczyną udaru mózgu jest zator, najczęściej miażdżycowy. Podstawowym badaniem profilaktycznym będzie zatem lipidogram. USG tętnic domózgowych jest bardzo dobrą opcją celem wykluczenia zwężeń miażdżycowych. Wyniki najlepiej skonsultować z neurologiem i wtedy wykonać dodatkowe, zalecone przez niego badania. Co może zwiększyć ryzyko miażdżycy, a zatem udaru: nieprawidłowa dieta, nadwaga, otyłość, palenie tytoniu, w tym papierosów elektrycznych, podwyższone ciśnienie tętnicze, niska aktywność fizyczna, podwyższony cholesterol (w tym podwyższony LDL), obniżony HDL, zwiększone stężenie trójglicerydów we krwi, cukrzyca. Dlatego aby czuć się bezpieczniej należy przede wszystkim zmodyfikować styl życia.

Artykuły

Szczepienia przeciw COVID-19
Jakub Głuchowski Jakub Głuchowski
 • Udostępnij profil:
[]