1. Home
 2. Doktorzy
 3. Katarzyna Gąsiorowska

lekarz w trakcie specjalizacji Katarzyna Gąsiorowska

25 Opinie
Katarzyna Gąsiorowska Katarzyna Gąsiorowska
 • 25 poleceń lekarza
 • Gabinet On-line
 • Aktualnie lekarz nie ma grafiku i nie prowadzi konsultacji
 • Wystawiam recepty i zwolnienia

O “Katarzyna Gąsiorowska”

OD 24 MARCA do 9 MAJA PRZEBYWAM NA URLOPIE.

Nie prowadzę teleporad przez telefon. Konsultacja odbywa się z udziałem wizji poprzez program Zoom. Nie ma konieczności instalowania programu, można połączyć się poprzez przeglądarkę.
Nie przyjmuję osób poniżej 18rż.

Jestem lekarzem specjalizującym się w psychiatrii dorosłych. Ukończyłam kierunek lekarski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, staż podyplomowy odbywałam w Szpitalu MSWiA w Gdańsku. Od 2020r jestem związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Regularnie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach oraz stażach klinicznych. W 2016 ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim – 'Administracja i zarządzanie podmiotami medycznymi’. W latach 2016-2018 mieszkałam w Australii gdzie pracowałam jako opiekunka osób niepełnosprawnych.
Biegle władam językiem angielskim.
Do pracy lekarza podchodzę ze starannością i dbałością o pacjenta. Staram się dokładnie poznać trudności z jakimi się mierzy, aby udzielić mu jak najlepszej pomocy. W procesie diagnostyczno-terapeutycznym cenię współpracę z innymi specjalistami oraz całościowe podejście do pacjenta.

Zakres udzielanego wsparcia:
– Schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne,
– Zaburzenia nastroju,
– ChAD (Choroba afektywna dwubiegunowa),
– Zaburzenia lękowe,
– Fobie,
– Napady paniki,
– Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
– Zaburzenia osobowości,
– Zaburzenia snu,
– Uzależnienia od alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych.

Posiadam uprawnienia do wypisywania recept (również na leki refundowane) oraz wystawiania zwolnień lekarskich – PO OCENIE ISTNIENIA WSKAZAŃ DO WYSTAWIENIA ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO.

Oferowane usługi

Psychiatra
Psychiatra 3 Usługi
Konsultacja psychiatryczna online (.WIZYTA PIERWSZA.) - 239 zł Opis usługi 

Wizyta przeznaczona dla pacjentów, którzy zgłaszają się po raz pierwszy. Podczas wizyty diagnostycznej zapoznaje się z historią oraz dokumentacją pacjenta, oceniam stan psychiczny, przeprowadzam diagnostykę różnicową, finalnie stawiam diagnozę oraz wydaję zalecenia co do dalszego leczenia. Wystawiam recepty oraz zwolnienia. Nie ma możliwości wystawiania zwolnień wstecznych, dłużej niż 3 dni wstecz!

Konsultacja psychiatryczna online (WIZYTA KOLEJNA) - 199 zł Opis usługi 

Wizyta przeznaczona dla pacjentów, którzy odbyli pierwszą konsultację. Podczas wizyty kontrolnej oceniam stan psychiczny, efekt farmakoterapii, obecność ewentualnych działań niepożądanych.

Psychiatric consultation in English - 299 zł

Doświadczenie

 • lekarz rezydent ( 2020 - 1970 ) Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • lekarz rezydent ( 2021 - 1970 ) Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego, IPiN
 • wykładowca ( 2021 - 1970 ) Państwowa Uczelnia Zawodowa im. I. Mościckiego w Ciechanowie
 • lekarz rezydent ( 2019 - 2019 ) Szpital Miejski w Olsztynie
 • lekarz stażysta ( 2015 - 2016 ) Szpital MSWiA

Edukacja

 • lekarz ( 2023 - 2023 ) Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

“Katarzyna Gąsiorowska” odpowiedzi lekarza

 • Spadek libido 2022-05-12

  Dzień dobry Istnieje wiele przyczyn/chorób które mogą objawiać się jako problemy w sferze seksualnej jak np. zab. endokrynologiczne, depresja, stosowana farmakoterapia. Diagnostyka przyczyn spadku libido czy innych zaburzeń seksualnych wymagają przeprowadzenia szczegółowego wywiadu. Należy także wykonać zalecane badania laboratoryjne i ewentualnie , w/g wskazań badania obrazowe. Zalecane jest udanie się na wizytę do seksuologa.

 • Smutek 2022-06-06

  Zdecydowanie zalecam udanie się wspólnie z bratem na wizytę do lekarza psychiatry, będzie on mógł wtedy pomóc Pani bratu i Pani. pozdrawiam

 • Nagla utrata wzroku 2022-06-06

  Dzień dobry, proszę udać się niezwłocznie do lekarza np. na SOR. pozdrawiam

 • Dzień dobry, Opisywaną "grudkę" musi obejrzeć specjalista, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, on będzie potrafił postawić diagnozę, ew wdrożyć adekwatne leczenie lub wydać skierowanie do laryngologa czy innego specjalisty jeżeli zaistnieje taka konieczność. pozdrawiam

 • Krosta na powiece 2022-07-06

  Dzień dobry, jeżeli zmiana nie ustąpi po ciepłych okładach, objaw nasili się proszę zgłosić się do lekarza POZ celem dokładniejszej oceny zmiany na powiece

 • Fobia społeczna 2022-07-05

  Dzień dobry, Rodzimy się z predyspozycją do pewnych chorób, jednak nie oznacza to, że zawsze na to zachorujemy. Na etiologię pojawienie się zaburzenia psychicznego składają się wiele elementów np. predyspozycja genetyczna, wpływ środowiska, zażywanych substancji itp.

 • Dzień dobry, Jak dr Przybyszewska-Goldberg także zalecam wizytę stacjonarną

 • Dzień dobry Przyczyną suchości w jamie ustnej może być wiele jednostek chorobowych, należy udać się na wizytę do lekarza POZ, który w/g wskazań zaleci dodatkowe badania lab/obrazowe lub ew skieruje do innego specjalisty. pozdrawiam

 • Obawa przed wizyta 2022-07-26

  Dzień dobry, Wspomina Pan, że opisane objawy utrudniają normalne funkcjonowanie, wydaje mi się, że już to powinno skłonić do wizyty u psychiatry. Będzie miał Pan możliwość opisania niepokojących objawów, lekarz, też zada pomocne pytania aby pomóc dokładniej opisać co Pana niepokoi. Zapewniam, że nie zostanie Pan zignorowany.

 • Dzień dobry, Suplementacja żelaza nie powinna mieć wpływy na ciśnienie krwi, proszę udać się z wynikami bad lab do lekarza rodzinnego celem dalszej diagnostyki problemów z RR.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil:
[]