1. Home
 2. Doktorzy
 3. Katarzyna Gąsiorowska

O “Katarzyna Gąsiorowska”

W DNIACH 23-27 MAJA PRZEBYWAM NA ZWOLNIENIU.
KOLEJNE WOLNE TERMINNY OD 30 MAJA

Jestem lekarzem specjalizującym się w psychiatrii dorosłych. Ukończyłam kierunek lekarski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, staż podyplomowy odbywałam w Szpitalu MSWiA w Gdańsku. Od 2020r jestem związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Regularnie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach oraz stażach klinicznych. W 2016 ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim – 'Administracja i zarządzanie podmiotami medycznymi’. W latach 2016-2018 mieszkałam w Australii gdzie pracowałam jako opiekunka osób niepełnosprawnych.
Biegle władam językiem angielskim.
Do pracy lekarza podchodzę ze starannością i dbałością o pacjenta. Staram się dokładnie poznać trudności z jakimi się mierzy, aby udzielić mu jak najlepszej pomocy. W procesie diagnostyczno-terapeutycznym cenię współpracę z innymi specjalistami oraz całościowe podejście do pacjenta.

Zakres udzielanego wsparcia:
– Schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne,
– Zaburzenia nastroju,
– ChAD (Choroba afektywna dwubiegunowa),
– Zaburzenia lękowe,
– Fobie,
– Napady paniki,
– Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
– Zaburzenia osobowości,
– Zaburzenia snu,
– Uzależnienia od alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych.

Posiadam uprawnienia do wypisywania recept (również na leki refundowane) oraz wystawiania zwolnień lekarskich.
Nie prowadzę teleporad pierwszorazowych przez telefon. Konsultacja odbywa się z udziałem wizji poprzez program Zoom. Nie ma konieczności instalowania programu, można połączyć się poprzez przeglądarkę.

Oferowane usługi

Psychiatra
Psychiatra 3 Usługi
Konsultacja psychiatryczna online (.WIZYTA PIERWSZA.) - 199 zł Opis usługi 

Wizyta przeznaczona dla pacjentów, którzy zgłaszają się po raz pierwszy. Podczas wizyty diagnostycznej zapoznaje się z historią oraz dokumentacją pacjenta, oceniam stan psychiczny, przeprowadzam diagnostykę różnicową, finalnie stawiam diagnozę oraz wydaję zalecenia co do dalszego leczenia. Wystawiam recepty oraz zwolnienia. Nie ma możliwości wystawiania zwolnień wstecznych, dłużej niż 3 dni wstecz!

Konsultacja psychiatryczna online (WIZYTA KOLEJNA) - 119 zł Opis usługi 

Wizyta przeznaczona dla pacjentów, którzy odbyli pierwszą konsultację. Podczas wizyty kontrolnej oceniam stan psychiczny, efekt farmakoterapii, obecność ewentualnych działań niepożądanych.

Psychiatric consultation in English - 299 zł

Doświadczenie

 • lekarz rezydent ( 2020 - 1970 ) Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • lekarz rezydent ( 2021 - 1970 ) Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego, IPiN
 • wykładowca ( 2021 - 1970 ) Państwowa Uczelnia Zawodowa im. I. Mościckiego w Ciechanowie
 • lekarz rezydent ( 2019 - 2019 ) Szpital Miejski w Olsztynie
 • lekarz stażysta ( 2015 - 2016 ) Szpital MSWiA

Edukacja

 • lekarz ( 2022 - 2022 ) Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

“Katarzyna Gąsiorowska” odpowiedzi lekarza

 • Czy to nerwica.? 2022-05-03

  Dzień dobry, Należałoby u Pana przeprowadzić dokładniejszy wywiad psychiatryczny celem zróżnicowania rozpoznań zaburzeń psychiatrycznych. Pana opis sugeruje rozpoznanie z kręgu zaburzeń lękowych jednak należy wykonać dokładniejszą diagnostykę. Zalecane jest także wykonanie badań laboratoryjnych i ew. obrazowych (m.in TSH, EKG), aby wykluczyć przyczyny somatyczne opisywanych objawów.

 • Wirus HIV szybko ginie w 60°C, natomiast jest niestety odporny na zimno, może także przetrwać poza organizmem człowieka przez okres do kilku tygodni. Jest mało prawdopodobne aby by śladowa ilość wirusów krwiopochodnych prowadziła do zakażenia. Zalecam jednak wykonanie badania w kierunku wirusa HIV (można to zrobić np w stacji sanitarno-epidemiologicznej) za darmo.

 • Spadek libido 2022-05-12

  Dzień dobry Istnieje wiele przyczyn/chorób które mogą objawiać się jako problemy w sferze seksualnej jak np. zab. endokrynologiczne, depresja, stosowana farmakoterapia. Diagnostyka przyczyn spadku libido czy innych zaburzeń seksualnych wymagają przeprowadzenia szczegółowego wywiadu. Należy także wykonać zalecane badania laboratoryjne i ewentualnie , w/g wskazań badania obrazowe. Zalecane jest udanie się na wizytę do seksuologa.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil:
[]