1. Home
 2. Doktorzy
 3. Jakub Latifa

O “Jakub Latifa”

lekarz Jakub Latifa

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie -Wydział Lekarski ukończony z wynikiem bardzo dobrym na dyplomie. Obecnie realizuję program Specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii. Ponadto posiadam doświadczenie jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz w udzielaniu konsultacji za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.
Zapraszam do kontaktu.

Oferowane usługi

Lekarz ogólny
Lekarz ogólny 8 Usługi
Konsultacja z ew. e-Receptą 99 zł

Podczas konsultacji po zebraniu wywiadu, jeśli zajdzie taka potrzeba możliwe jest wystawienie tylko e-recepty.

BRAK MOŻLIWOŚCI WYDANIA RECEPTY NA LEKI NARKOTYCZNIE I PSYCHOTROPOWE.

Konsultacja z ew. e-Zwolnieniem 99 zł

Podczas konsultacji ustalane są wskazania do wydania zaświadczenia o niezdolności do pracy.

Konsultacja lekarza ogólnego online 129 zł

W trakcie konsultacji po zebraniu wywiadu możliwe jest wystawienie e-recepty oraz zwolnienia lekarskiego (e-ZLA).

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta 79 zł

W przypadku konieczności przedłużenia obecnie stosowanej terapii przewlekłej konieczne będzie załączenie skanu lub zdjęcia zaświadczenia od prowadzącego ginekologa, który dany preparat zlecił.

Consultation for Foreigners 129 zł

During the medical consultation, the Patient may receive professional medical advice, e-prescription, sick leave from work and e-referral.

Przedłużenie leków stałych 79 zł

Konieczne jest przedstawienie dokumentacji medycznej, potwierdzającej rozpoznania oraz zażywane leki.
BRAK MOŻLIWOŚCI WYDANIA RECEPTY NA LEKI NARKOTYCZNIE I PSYCHOTROPOWE

Konsultacja wyników badań 89 zł
Tabletka "dzień po" - e-Recepta(CHAT) 79 zł

Edukacja

Specjalizacje

“Jakub Latifa” odpowiedzi lekarza

 • Dzień dobry, jeśli występuje silne podrażnienie i objawy uboczne może istnieć konieczność czasowego odstawienia leku lub zmiany leczenia. Wskazana jest konsultacja dermatologiczna w celu oceny zmian skórnych oraz doboru leczenia. Pozdrawiam.

 • Wiele infekcji wirusowych może przebiegać bezobjawowo, odpowiadając na drugą część pytania niestety istnieją liczne wirusy patogenne na które dotychczas nie opracowano szczepionek.

 • Z uwagi na charakter opisanych dolegliwości wskazana byłaby również konsultacja okulistyczna oraz neurologiczna. Pozdrawiam

 • Dzień dobry, zalecałbym konsultację lekarską z opisem badania MR w celu interpretacji. Wskazana będzie najprawdopodobniej również wizyta w Poradni Neurologicznej lub Neurochirurgicznej. Pozdrawiam

 • Dzień dobry, wskazana jest konsultacja lekarska z wynikami badań oraz dokładnym wywiadem odnośnie innych objawów oraz rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej oraz ew. badania obrazowe.

 • Dzień dobry, opisane zmiany mogą świadczyć o przebytej infekcji dolnych dróg oddechowych. Wskazana jest wizyta osobista z badaniem fizykalnym oraz ew. konsultacja w Poradni Pulmonologicznej. Pomocne mogą okazać się starsze badania obrazowe w celu porównania.

 • Na podstawie podanego opisu nie można postawić takiego rozpoznania. Jeśli występują jakiekolwiek niepokojące objawy wskazana jest konsultacja w poradni neurologii dziecięcej.

 • Dzień dobry, na podstawie ww. objawów nie jest możliwe postawienie rozpoznania. Wskazana jest wizyta osobista oraz ew. konsultacja w Poradni Urologicznej.

 • Dzień dobry, jeśli spadek masy ciała jest niezamierzony i nastąpił w krótkim czasie może być wskazane rozszerzenie diagnostyki w celu szukania przyczyn niezamierzonej utraty masy ciała. Pozdrawiam.

 • Zmiana za penisie 2021-06-19

  Dzień dobry, konieczna jest wizyta osobista w poradni urologicznej oraz ew. wenerologicznej.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: