1. Home
 2. Doktorzy
 3. Jakub Latifa

O “Jakub Latifa”

Na co dzień realizuję program specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii, podczas którego zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry. Posiadam również doświadczenie jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz w udzielaniu konsultacji za pośrednictwem systemów teleinformatycznych. Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym na dyplomie.
Zapraszam do kontaktu.

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 4 Usługi
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

W trakcie konsultacji po przeprowadzeniu wywiadu możliwe jest wystawienie e-Recepty oraz zwolnienia lekarskiego (e-ZLA) jednocześnie, a także omówienie wyników badań.


*Nie wystawiam recept na leki narkotyczne oraz nasenne.
W przypadku leków zażywanych przewlekle będzie potrzebne zaświadczenie od lekarza prowadzącego o rozpoznaniu oraz leczeniu - wystawione maksymalnie do 6 miesięcy wcześniej.
Zapis na wizytę w przypadku nieuwzględnienia tej informacji NIE uprawnia do zwrotu opłaty za konsultację.

Consultation for Foreigners - 129 zł Opis usługi 

During the medical consultation, the Patient may receive professional medical advice, e-prescription, sick leave from work and e-referral.

Podejrzenie COVID-19 - konsultacja + test PCR - 99 zł Opis usługi 

Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia skierowania na wymaz w kierunku SARS-CoV-2 metodą PCR w przypadku podejrzenia infekcji COVID-19.

eRecepta - wystawienie/przedłużenie - 69 zł Opis usługi 

W trakcie konsultacji istnieje możliwość wystawienia eRecepty na leki stosowane przewlekłe po przeprowadzeniu wywiadu poprzez czat lub telefonicznie.

1. Po rejestracji e-wizyty należy odebrać e-mail z linkiem do wizyty online i przesłać na czacie swój PESEL oraz adres zamieszkania.
2. Na czacie można przesłać dokumentację medyczną, jeśli jest taka potrzeba
3. eRecepta przesłana jest w formie SMS oraz na e-mail po zakończeniu wizyty.


*Nie wystawiam recept na leki narkotyczne, psychotropowe oraz nasenne.
*W przypadku leków zażywanych przewlekle będzie potrzebne zaświadczenie od lekarza prowadzącego o rozpoznaniu oraz leczeniu - wystawione maksymalnie do 6 miesięcy wcześniej.
Zapis na wizytę w przypadku nieuwzględnienia powyższych informacji NIE uprawnia do zwrotu opłaty za konsultację.

Dermatolog
Dermatolog 1 Usługi
Konsultacja dermatologiczna online - 139 zł

Edukacja

Członkostwa

 • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

“Jakub Latifa” odpowiedzi lekarza

 • Dzień dobry, wskazane jest znalezienie się ponownie pod opieką psychiatry oraz ew. rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.

 • Dzień dobry, konieczna jest konsultacja dermatologiczna i badanie dermoskopowe zmiany.

 • Nietypowe znamię 2022-01-04

  Dzień dobry, konieczna jest konsultacja dermatologiczna i badanie dermoskopowe zmiany.

 • Uraz wargi 2022-01-04

  Dzień dobry. Bez badania osobistego oraz oceny stanu miejscowego odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo trudna. Proszę udać się na konsultację chirurgiczną.

 • Dzień dobry, konieczna jest konsultacja ginekologiczna w związku z opisanymi objawami.

 • Dysfagia w cukrzycy 2022-01-04

  Dzień dobry, neuropatia cukrzycowa jest powikłaniem wieloletniej cukrzycy. Przejściowe obniżenie poziomu glukozy nie powoduje ustąpienia objawów związanych z neuropatią. Wskazane jest pozostawanie pod opieką diabetologa oraz dążenie do wyrównania gospodarki węglowodanowej oraz lipidowej.

 • Problemy z tarczycy 2022-01-07

  Dzień dobry, wskazane jest rozszerzenie diagnostyki o oznaczenie fT3, fT4 oraz ew. przeciwciał anty-TPO i anty-TG. Wyniki badań laboratoryjnych należy skonsultować z endokrynologiem. Pozdrawiam, Jakub Latifa

 • Połykanie tabletki 2022-01-15

  Dzień dobry. Oczywiście, zapewne na chwilę tabletka "przykleiła się" do błony śluzowej.

 • Dzień dobry, w związku ze zgłaszanymi objawami wskazana jest konsultacja lekarska (np. w Poradni POZ) oraz ew. dalsza diagnostyka (USG jamy brzusznej, wykonanie badań laboratoryjnych). Pozdrawiam.

 • Dzień dobry, w Pani sytuacji konieczna jest pilna konsultacja neurologiczna i dalsza diagnostyka. W przypadku nasilenia się dolegliwości proszę udać się na SOR.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: