1. Home
 2. Doktorzy
 3. Dawid Ciempka

Lekarz Dawid Ciempka

242 Opinie
Dawid Ciempka Dawid Ciempka
 • 242 poleceń lekarza
 • Gabinet On-line
 • Aktualnie lekarz nie ma grafiku i nie prowadzi konsultacji
 • Wystawiam recepty i zwolnienia

O “Dawid Ciempka”

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego na zagranicznej uczelni medycznej. Uzyskałem międzynarodowe prawo do wykonywania zawodu lekarza w całej Unii Europejskiej.

Jestem w trakcie realizacji rekrutacji specjalizacyjnej z kardiologii oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej.

Posiadam doświadczenie w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz w telemedycynie. Ponadto uczestniczyłem w wielu konferencjach i kursach naukowych.

Konsultacja ze mną to kwestia wspólnych porozumień i wspólnego zadecydowania o wyniku naszej konsultacji. Zapraszam serdecznie 🙂

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 4 Usługi
eRecepta - konsultacja lekarska - 69 zł Opis usługi 

W ramach konsultacji lekarskiej:

Na bazie czatu - wypisuje recepty na przedłużenie leków stałych. Max 3. leki na recepcie.

Na bazie rozmowy telefonicznej - wspólnie dobieramy odpowiedni lek na podstawie wywiadu oraz dolegliwości pacjenta z uwzględnieniem indywidualnych nadwrażliwości na niektóre składniki leków oraz preferencji pacjenta. Max. 3 leki na recepcie.

Obowiązkowo wymagane zaświadczenie o rozpoznanej chorobie przewlekłej oraz o leczeniu (< 6 msc.) W razie nie przedstawienia takiego dokumentu - nie przysługuje zwrot środków za telekonsultacje.

NIE wystawiam e-recept na leki o działaniu narkotycznym, psychoaktywnych, nasennych benzodiazepinowych (oraz ich pochodnych) oraz opioidowych.

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską.

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Przedłużenie antykoncepcji hormonalnej dotyczące dotychczas stosowanych leków.

Consultation for Foreigners - 99 zł
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 89 zł Opis usługi 

Podczas konsultacji czat/telefon (preferowane) możliwość uzyskania E-recepty na ewentualne schorzenia + zwolnienie lekarskie e-ZLA.

Nie przedłużam zwolnień lekarskich wystawionych przez innych lekarzy! W razie przewlekłej choroby objawiającej się różnymi dolegliwości zalecona pilna konsultacja z lekarzem stacjonarnym!

Długość zwolnienia lekarskiego indywidualnie dobierana wraz z pacjentem i oceną skali zachorowania w oparciu o wywiad i stan ogólny badanego.

Nie wystawiam zwolnień lekarskich na okres DŁUŻSZY niż kilka dni bez okazania dokumentacji medycznej. Po okazaniu stosownego zaświadczenia lekarskiego, potwierdzającego uciążliwa chorobę lub występujące bóle - przepisuje zaświadczenie lekarskie na MAKSYMALNY okres 5 dni.

NIE wystawiam e-recept na leki o działaniu narkotycznym, psychoaktywnych, nasennych benzodiazepinowych (oraz ich pochodnych), przeznaczonych do iniekcji oraz opioidowych.

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską.

Doświadczenie

 • Internista ( 2021 - 2021 ) Gminny zakład opieki zdrowotnej w Oleśnie
 • Lekarz ogólny ( 2020 - 2020 ) Szpital Jana Pawła w Krakowie
 • Lekarz stażysta ( 2019 - 2019 ) Szpital
 • Praktykant ( 2017 - 2017 ) Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr Tytusa Chałubińskiego

Edukacja

 • MUDr. (lekarz międzynarodowy) ( 2016 - 2022 ) Uniwersytet Pavla Jozefa Safarika

Języki

“Dawid Ciempka” odpowiedzi lekarza

 • Witam serdecznie, W trakcie antybiotykoterapii dziecko ma osłabioną odporność. Zalecałbym nie wychodzenie z domu i oszczędny tryb życia w czasie i kilka dni po antybiotykoterapii żeby zminimalizować ryzyko zarażenia się innymi drobnoustrojami. Pozdrawiam!

 • Zawroty glowy 2023-09-05

  Witam serdecznie, Bardzo możliwe że jest to problem z mikro-krążeniem. Zalecam udanie się do neurologa w celu wykonania odpowiednich testów i diagnostyki. Pozdrawiam!

 • Witam serdecznie, Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest niskie lecz nie wykluczone, zalecam udanie się do ginekologa w celu wykonania odpowiednich badań ciążowych

 • Wzdęcia 2023-09-08

  WItam serdecznie, Opisane objawy mogą dotyczyć refluksu żółądkowo-przełykowego bądź na przykład wrzodów żołądka lub dwunastnicy / dyspepsji. Zalecam udanie się do lekarza rodzinnego w celu wykonania odpowiednich badań ( morfologia, elektrolity, AIAT, AspAT, GGTP, ALP, billirubina, amylaza, crp, usg jamy brzusznej) w celu wykluczenia lub potwierdzenia diagnostyki różnicowej. Pozdrawiam!

 • Zaczerwinione plecy 2023-09-11

  Witam serdecznie, Bez zobaczenia tego na żywo, na własne oczy - ciężko określić z jakiego rodzajem schorzeniem dermatologicznym mamy do czynienia. Może to być reakcja alergiczna jak i uczulenie w związku z przetarciem skóry i zainfekowania się pasem, który mógł nie być zdezynfekowany. Bardzo proszę o udanie się do lekarza POZ w celu oceny, przepisania leków bądź skierowania do poradnii dermatologicznej. Pozdrawiam!

 • Witam serdecznie, Bardzo proszę o kontakt z lekarzem ginekologiem ponieważ pani objaw bez zebrania szczegółowego wywiadu i odpowiednich testów diagnostycznych nie wyklucza przyczyny patologicznej. Pozdrawiam

 • Witam serdecznie, Powrót jest możliwy po ustaniu wszelkich dolegliwości będących wynikiem infekcji grzybiczej. Bardzo proszę po skończeniu stosowania terapii zaproponowanej przez lekarza POZ, o udanie sęe do niego raz jeszcze w celu oceny skuteczności leczenia i dalszych zaleceń co do powrotu dziecka do szkoły. Pozdrawiam!

 • Witam serdecznie, Na to pytanie nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, to wszystko zależy od grupy leków, które dziecko stosuje oraz od rodzaju zaburzeń psychiatrycznych z jakimi dziecko ma do czynienia. Zalecam skontaktowanie się z lekarzem psychiatrą w celu dobrania odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam!

 • Serce 2023-09-11

  Witam serdecznie, Oczywiście najlepiej się skontrolować u lekarza Kardiologa w celu potwierdzenia że przyczyny wahania się pulsu są nie związane z niczym wymagającym stosownej ingerencji lekarskiej. Pozdrawiam!

 • Tezec 2023-09-11

  Witam serdecznie, Oczywiście potrzebuje pani odpowiedniego zabezpieczenia przeciwko tężcowi. W pani przypadku potrzebne jest szczepienie przypominające w związku z tym że ostatnia dawka szczepionki została przyjęta ponad 10 lat temu. W zależności od tego jak zanieczyszczona jest rana i po jakim czasie od ukucia skonsultuje się pani z lekarzem stacjonarnym, schematy szczepienia "Tetany" może być różne. Bardzo proszę o jak najszybsze udanie się do lekarza POZ w celu ustalenia schematu szczepienia przypominającego oraz o stwierdzenie czy potrzebny jest pani również antybiotyk po wstępnej ocenie rany po ukłuciu. Pozdrawiam!

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil: