1. Home
 2. Doktorzy
 3. Dawid Ciempka

Lekarz Dawid Ciempka

41 Opinie
Dawid CiempkaDawid Ciempka
 • 41 poleceń lekarza
 • Gabinet On-line
 • Aktualnie lekarz nie ma grafiku i nie prowadzi konsultacji
 • Wystawiam recepty i zwolnienia

O “Dawid Ciempka”

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego na zagranicznej uczelni medycznej. Uzyskałem międzynarodowe prawo do wykonywania zawodu lekarza w całej Unii Europejskiej.

Jestem w trakcie realizacji rekrutacji specjalizacyjnej z kardiologii oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej.

Posiadam doświadczenie w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz w telemedycynie. Ponadto uczestniczyłem w wielu konferencjach i kursach naukowych.

Konsultacja ze mną to kwestia wspólnych porozumień i wspólnego zadecydowania o wyniku naszej konsultacji. Zapraszam serdecznie 🙂

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 4 Usługi
eRecepta - konsultacja lekarska - 69 zł Opis usługi 

W ramach konsultacji lekarskiej:

Na bazie czatu - wypisuje recepty na przedłużenie leków stałych. Max 3. leki na recepcie.

Na bazie rozmowy telefonicznej - wspólnie dobieramy odpowiedni lek na podstawie wywiadu oraz dolegliwości pacjenta z uwzględnieniem indywidualnych nadwrażliwości na niektóre składniki leków oraz preferencji pacjenta. Max. 3 leki na recepcie.

Obowiązkowo wymagane zaświadczenie o rozpoznanej chorobie przewlekłej oraz o leczeniu (< 6 msc.) W razie nie przedstawienia takiego dokumentu - nie przysługuje zwrot środków za telekonsultacje.

NIE wystawiam e-recept na leki o działaniu narkotycznym, psychoaktywnych, nasennych benzodiazepinowych (oraz ich pochodnych).

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską.

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Przedłużenie antykoncepcji hormonalnej dotyczące dotychczas stosowanych leków.

Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

Podczas konsultacji czat/telefon (preferowane) możliwość uzyskania E-recepty na ewentualne schorzenia + zwolnienie lekarskie e-ZLA.

Długość zwolnienia lekarskiego indywidualnie dobierana wraz z pacjentem i oceną skali zachorowania w oparciu o wywiad i stan ogólny badanego.

Nie wystawiam zwolnień lekarskich na okres DŁUŻSZY niż kilka dni bez okazania dokumentacji medycznej. Po okazaniu stosownego zaświadczenia lekarskiego, potwierdzającego uciążliwa chorobę lub występujace bóle - przepisuje zaświadczenie lekarskie na MAKSYMALNY okres 5 dni roboczych.

NIE wystawiam e-recept na leki o działaniu narkotycznym, psychoaktywnych, nasennych benzodiazepinowych (oraz ich pochodnych), przeznaczonych do iniekcji.

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską.

Consultation for Foreigners - 89 zł

Doświadczenie

 • Internista ( 2021 - 2021 ) Gminny zakład opieki zdrowotnej w Oleśnie
 • Lekarz ogólny ( 2020 - 2020 ) Szpital Jana Pawła w Krakowie
 • Lekarz stażysta ( 2019 - 2019 ) Szpital
 • Praktykant ( 2017 - 2017 ) Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr Tytusa Chałubińskiego

Edukacja

 • MUDr. (lekarz międzynarodowy) ( 2016 - 2022 ) Uniwersytet Pavla Jozefa Safarika

“Dawid Ciempka” odpowiedzi lekarza

 • Witam serdecznie, jeśli dawka leku przepisana przez poprzedniego lekarza jest nieodpowiednia, jak najbardziej takie rzeczy są możliwe. Zalecam konsultację z lekarzem specjalista celem modernizacji dawki leku lub zmiany na inny. Pozdrawiam

 • Każdy lek inaczej wpływa na pacjentów w zależności od stanu zdrowia oraz alergii na niektóre substancje czynne w nich zawarte. Zalecam wizytę u Ginekologa celem wykluczenia działań nieporządanych zażywanego przez panią leku.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil:
[]