1. Home
 2. Doktorzy
 3. Dawid Ciempka

O “Dawid Ciempka”

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego na zagranicznej uczelni medycznej. Uzyskałem międzynarodowe prawo do wykonywania zawodu lekarza w całej Unii Europejskiej.

Jestem w trakcie realizacji rekrutacji specjalizacyjnej z kardiologii oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej.

Posiadam doświadczenie w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz w telemedycynie. Ponadto uczestniczyłem w wielu konferencjach i kursach naukowych.

Konsultacja ze mną to kwestia wspólnych porozumień i wspólnego zadecydowania o wyniku naszej konsultacji. Zapraszam serdecznie 🙂

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 4 Usługi
eRecepta - konsultacja lekarska - 69 zł Opis usługi 

W ramach konsultacji lekarskiej:

Na bazie czatu - wypisuje recepty na przedłużenie leków stałych. Max 3. leki na recepcie.

Na bazie rozmowy telefonicznej - wspólnie dobieramy odpowiedni lek na podstawie wywiadu oraz dolegliwości pacjenta z uwzględnieniem indywidualnych nadwrażliwości na niektóre składniki leków oraz preferencji pacjenta. Max. 3 leki na recepcie.

Obowiązkowo wymagane zaświadczenie o rozpoznanej chorobie przewlekłej oraz o leczeniu (< 6 msc.) W razie nie przedstawienia takiego dokumentu - nie przysługuje zwrot środków za telekonsultacje.

NIE wystawiam e-recept na leki o działaniu narkotycznym, psychoaktywnych, nasennych benzodiazepinowych (oraz ich pochodnych).

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską.

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Przedłużenie antykoncepcji hormonalnej dotyczące dotychczas stosowanych leków.

Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

Podczas konsultacji czat/telefon (preferowane) możliwość uzyskania E-recepty na ewentualne schorzenia + zwolnienie lekarskie e-ZLA.

Długość zwolnienia lekarskiego indywidualnie dobierana wraz z pacjentem i oceną skali zachorowania w oparciu o wywiad i stan ogólny badanego.

Nie wystawiam zwolnień lekarskich na okres DŁUŻSZY niż kilka dni bez okazania dokumentacji medycznej. Po okazaniu stosownego zaświadczenia lekarskiego, potwierdzającego uciążliwa chorobę lub występujace bóle - przepisuje zaświadczenie lekarskie na MAKSYMALNY okres 5 dni roboczych.

NIE wystawiam e-recept na leki o działaniu narkotycznym, psychoaktywnych, nasennych benzodiazepinowych (oraz ich pochodnych), przeznaczonych do iniekcji.

W przypadku wnioskowania o takie leki - NIE przysługuje zwrot środków za wykonaną konsultacje lekarską.

Consultation for Foreigners - 89 zł

Doświadczenie

 • Internista ( 2021 - 2021 ) Gminny zakład opieki zdrowotnej w Oleśnie
 • Lekarz ogólny ( 2020 - 2020 ) Szpital Jana Pawła w Krakowie
 • Lekarz stażysta ( 2019 - 2019 ) Szpital
 • Praktykant ( 2017 - 2017 ) Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr Tytusa Chałubińskiego

Edukacja

 • MUDr. (lekarz międzynarodowy) ( 2016 - 2022 ) Uniwersytet Pavla Jozefa Safarika

Języki

“Dawid Ciempka” odpowiedzi lekarza

 • Witam, ciężko postawić odpowiednią diagnozę bez uprzedniego dokładnego wywiadu oraz badania fizykalnego, zachęcam do wykupienia u nas w firmie konsultacji lekarskiej, wtedy otrzyma pani profesjonalną pomoc oraz odpowiednie leki. Pozdrawiam

 • WItam serdecznie, ryzyko zarażenia wirusem HIV zawsze istnieje, dlatego zachęcam do podjęcia się odpowiednich badań. Pozdrawiam

 • Witam serdecznie, nigdy nie należy bagatelizować kłucia w mostku, nawet jeśli jest się osoba uprawiającą zdrowy i aktywny tryb życia. Zachęcam do jak najszybciej konsultacji lekarskiej aby przeprowadzić odpowiednie badania, a w razie potrzeby i nagłego, bardzo silnego bólu, promienującego - o pilne wezwanie karetki i wizytę na SORZE. Pozdrawiam

 • Witam serdecznie! Najlepiej na państwa miejscu skontaktować się ponownie z chirurgiem celem modyfikacji leczenia farmakologicznego. Moim zdaniem odpowiednie dawkowanie specyficznych leków przeciwbólowych (być może silniejszych niż zażywane dotychczas) wraz z odpowiednią kontrolą pod względem rehabilitacji pooperacyjnej jest kluczem do jak najszybszego powrotu do zdrowia oraz pracy.

 • Witam serdecznie! Zachęcam do kontaktu z dermatologiem-wenerologiem celem dokładnej oceny zmiany skórnej, która u pana wystąpiła. Jest to zbyt poważna sprawa żeby udzielić tutaj wiążących informacji na podstawie samych zdjęć. Pozdrawiam!

 • Witam serdecznie! W pierwszej kolejności należy się udać do ortopedy, który bazując na odpowiednim rozpoznaniu będzie mógł wystawić dalej skierowanie do innego lekarza specjalisty. Oczywiście, tylko trzeba zwrócić uwagę na wydłużony czas oczekiwania na lekarzy NFZu.

 • Dziwne stolce 2023-01-10

  Witam serdecznie! Sprawę trzeba skonsultowac z proktologiem. Wyjaśnienie wymaga przeprowadzenia dogłębnej analizy medycznej składającej się z wywiadu oraz badań (w tym per rectum).

 • Witam, jak najbardziej powinna się z tym pani udać do lekarza celem wyeliminowania ewentualnej patologii. Pozdrawiam

 • Witam serdecznie, nie zalecam łączenia tych leków na własną rękę, ponieważ jest duża szansa na osiągnięcie stanu Hipotensjii. Lepszym wyborem będzie Captopril 12,5mg pod język - zawsze przed zażyciem należy wcześniej skontrolować ciśnienie krwi i. nie przekraczać dziennej dawki 50mg bez kontaktu z kardiologiem!

 • Witam, w przypadku nagłego pogorszenia się stanu zdrowia podczas lotu samolotem i braku na pokładzie lekarza pierwszej pomocy, lepszym wyborem będzie wstrzymanie się od podróży lotniczych na okres ciąży biorąc pod uwagę pani schorzenia.

Artykuły

Lekarz nie publikował jeszcze artykułu.
 • Udostępnij profil:
[]