1. Home
 2. Doktorzy
 3. Adam Żebrowski

O “Adam Żebrowski”

Nazywam się Adam Żebrowski i jako internista posiadam doświadczenie w pracy w POZ, Nocnej i Świątecznej pomocy Lekarskie oraz w ramach telemedycyny. Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Obecnie pracuję w Szpitalu Praskim p.w Przemienienia Pańskiego w Warszawie, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii ogólnej. Uważam, że eWizyty to świetne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, i jak się okazuje wiele spraw związanych ze zdrowiem można załatwić z lekarzem przez internet.

Oferowane usługi

Lekarz ogólny/Internista
Lekarz ogólny/Internista 5 Usługi
Konsultacja lekarska online (L4 i/lub eRecepta) - 99 zł Opis usługi 

W trakcie konsultacji lekarskiej online istnieje możliwość otrzymania eRecepty i eZwolnienia jednocześnie, a także omówienia wyników badań

eRecepta - wystawienie/przedłużenie - 69 zł Opis usługi 

Wydaję eReceptę na dowolne* leki doraźne jak i stosowane przewlekle po przeprowadzeniu wywiadu na czat lub telefonicznie

1. Po rejestracji e-wizyty należy odebrać e-mail z linkiem do wizyty online i przesłać na czacie swój PESEL i adres zamieszkania.
2. Na czacie można przesłać dokumentację medyczną, jeśli potrzebna będzie refundacja stałych leków
3. eRecepta przesłana jest w formie SMS oraz na e-mail po zakończeniu wizyty.

*Nie przedłużam leków psychotropowych, nasennych ani silnych przeciwbólowych i narkotycznych
Do refundacji leków potrzebna jest dokumentacja medyczna wysłana na czat.

Tabletka "dzień po" - e-Recepta(CHAT) - 59 zł Opis usługi 

Krótka konsultacja po eReceptę odbywa się na czacie. Link do czatu otrzymasz na e-mail. Wyślij na czacie PESEL i adres zamieszkania - przyspieszy to otrzymanie eRecepty

Kontynuacja antykoncepcji - e-Recepta - 59 zł Opis usługi 

Przedłużenie eRecepty na tabletki antykoncepcyjne stosowane już wcześniej

Consultation for Foreigners - 99 zł Opis usługi 

Możliwość wystawienia skierowania na szczepienie COVID tylko osobom uprawnionym – mającym pozwolenia na pobyt stały, pracującym lub uczącym się w Polsce, a także ich rodzinom.
W innym przypadku nie wystawiam skierowań.
Zapisanie się na konsultację pomimo niezapoznania się z tą informacją nie uprawnia do zwrotu kosztu konsultacji.

The possibility of issuing a referral for COVID vaccination only to eligible persons – with a permanent residence permit, working or studying in Poland, as well as their families.
Otherwise, I do not issue a referral.
Signing up for a consultation, despite not familiarizing yourself with this information, does not entitle you to reimbursement of the cost of the consultation.

Магчымасць выдачы накіравання на вакцынацыю ад COVID толькі асобам, якія маюць права – з пастаянным відам на жыхарства, якія працуюць або вучацца ў Польшчы, а таксама іх сем’ям.
У адваротным выпадку я не выдаю накіраванне.
Запіска на кансультацыю, нягледзячы на ​​тое, што вы не азнаёміліся з гэтай інфармацыяй, не дае вам права на кампенсацыю кошту кансультацыі.

Возможность выдачи направления на вакцинацию COVID только лицам, имеющим на это право – с постоянным видом на жительство, работающим или обучающимся в Польше, а также их семьям.
В противном случае я не выдаю направление.
Запись на консультацию, несмотря на то, что вы не читали эту информацию, не дает вам права на возмещение стоимости консультации.

Doświadczenie

 • lekarz w trakcie specjalizacji ( 2015 - Teraz ) Szpital Praski pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie

Edukacja

 • lekarz ( 2008 - 2014 ) Warszawski Uniwersytety Medyczny

“Adam Żebrowski” odpowiedzi lekarza

 • Można.

 • Nie ma powodu do niepokoju po takiej małej ilości. Szkodliwe dla płodu jest regularne spożycie dużej ilości alkoholu

 • Żółte stopy 2022-01-08

  Generalnie podeszwy stóp mają żółte odcienie, niemniej jednak jeśli jest to nowy zauważalny problem to powinno skłonić do zbadania poziomu bilirubiny we krwi.

 • 6 tygodni po Angine 2022-01-10

  Opisuje Pani nawrót anginy. Należy wdrożyć nowy antybiotyk po konsultacji. Zapraszam

 • Ryzyko przedostania się leku w stężeniu zagrażającym dziecku do Pani krwiobiegu jest bardzo niskie wręcz pomijalne. Należy wyleczyć szybko infekcje bo ona niesie większe ryzyko choćby infekcji dla dziecka niż zamartwianie się lekiem stosowanym miejscowo. Warto pokazać zmianę chirurgowi lub w trakcie konsultacji online.

 • Biegunka przy azyteomycynie szczególnie przy dawce 500 jest typowym zjawiskiem. Jeśli po 24h nadal będzie biegunka można wdrożyć stoperan oraz w razie dalszych problemów kontakt z lekarzem

 • Bóle w podbrzuszu 2022-01-14

  Opisywane objawy w połączeniu z wynikami badań świadczą o infekcji tzw. ZUM. Warto pogłębić wywiad w trakcie konsultacji i dobrać leczenie.

 • Witamina C pochodząca z pożywienia nie jest w stanie zaburzyć działania w znaczący sposób.

 • Należy wykonać pilnie gastroskopię. Może to świadczyć o krwotocznym zapaleniu błony śluzowej żołądka.

 • Generalnie zależy też od tego jak wygląda sama rana. Czy można swobodnie oddychać? Czy powietrze się nie wydostaje podczas kaszlu? Otwory te zamykają się same, w skrajnych sytuacjach wymagane jest chirurgiczne opracowanie. Blizna pozostanie raczej zagłębiona w tym miejscu. Zeby wiecej coś powiedzieć na tematy otworu musiałbym zobaczyć zdjęcia. Zapraszam do umowienia konsunultacji wtedy zdjęcia można przesłać na czacie. Pozdrawiam

Artykuły

Rodzaje tabletek antykoncepcyjnych
Adam Żebrowski Adam Żebrowski
Wstrząs anafilaktyczny – przyczyny, objawy i leczenie
Adam Żebrowski Adam Żebrowski
Ból ucha – przyczyny i leczenie
Adam Żebrowski Adam Żebrowski
Bóle brzucha – przyczyny, leczenie
Adam Żebrowski Adam Żebrowski
Nadczynność tarczycy
Adam Żebrowski Adam Żebrowski
 • Udostępnij profil: